0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0,00грн. 

Ортопедичні устілки, супінаториДиск-обертання здоров'я Грація масажний з масажером для стоп OSPORT (MS 2479)
Диск-обертання здоров'я Грація масажний з масажером для стоп OSPORT (MS 2479)
Диск-обертання здоров'я Грація масажний з масажером для стоп OSPORT (MS 2479)
Диск-обертання здоров'я Грація масажний з масажером для стоп OSPORT (MS 2479)

Диск здоров'я - ваш провідник у світ спорту спрямований на значне покращення якості фітнесу тренувань, схуднення, поліпшення постави та ходи, а також кровообігу, здатний значно покращити ваш настрій за рахунок свого феноменального ефекту, а також функції масажу ступнів.

Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)

Ортопедичні устілки та супінатори — види та розпорядження для замовлення

Стопа, як і хребет, змушена щодня витримувати колосальні навантаження. Її природна анатомія дозволяє безболісно переносити тяжкість тіла протягом усього життя, але це в ідеальному випадку. В реальності вкрай рідко зустрічаються люди з абсолютно фізіологічною формою стопи і при цьому не страждають зайвою вагою, а також різними іншими захворюваннями, які могли б спровокувати її деформацію та втому. Список хвороб стопи, лікування та профілактика яких можливі коректуючими ортезами, вражає. Саме тому 70% людей, як чоловікам, так і жінкам, ортопедичні устілки показані для щоденного використання.

Ортопедичні устілки

Види ортовставок

На сторінках нашого інтернет-магазину ви знайдете багато ортопедичних вкладишів, які необхідно використовувати у звичному повсякденному взутті для підтримки та/або формування правильного анатомофункціонального розташування стопи. p>

Серед популярних рекомендованих вкладишів можна відзначити:

 • додатковий супінатор для підтримки середнього склепіння стопи;
 • устілки-супінатори — повноцінної довжини устілки з додатковим супінатором;
 • напівстілки — підходять для відкритого і закритого взуття, призначені для правильної фіксації п'яткової і середньої частини ступні; ;
 • ортопедичні супінатори-напівстілки для взуття з відкритим носком або помірно закритим;
 • вкладки підп'ятники амортизують, розвантажують, при п'ятковій шпорі, корегують при різній довжині ніг;
 • розвантажувальні або ортопедичні вкладиші під передній відділ стопи.

Відео про види ортопедичних устілок та їх вартість

Особливою категорією йдуть готові пари взуття з такими характеристиками:

 • ортопедичні сандалії — їх конструкція повністю відповідає правильній анатомічній формі людської стопи, і робляться вони часто під індивідуального замовника з урахуванням існуючої проблеми;
 • ортопедичні кросівки — з безкаркасними м'якими ортопедичними вкладками;
 • туфлі ортопедичні — також здебільшого виготовляються під замовлення, призначені для компенсації різної довжини ніг або корекції існуючих викривлень; ul>

  Матеріал виготовлення сучасних устілок, як правило, композиційний, найчастіше це шкіряні форми з антибактеріальним вугільним фільтром, що вирішує проблему пітливості ніг та неприємного запаху. Для каркасних устілок використовують високоміцні гігієнічні полімери з нанесенням амортизаційних та пом'якшувальних шарів. Крім того, є магнітні устілки та силіконові. Останні дуже прості у догляді та функціональні: їх легко мити, вони не викликають алергію, оскільки виготовлені з медичного гелю, відносно дешево стоять і довговічні. Що саме з величезного асортименту ортопедичних виробів необхідно в кожному конкретному випадку підказати може тільки фахівець — ортопед чи хірург. Якщо ж діагностованих відхилень немає, а людини турбує дискомфорт, біль і втома ніг, що з'являються внаслідок м'язової та суглобової слабкості, а також через незручне занадто вузьке, модельне, висококаблучне взуття, то цілком можна підібрати варіант вкладиша з асортименту масових продажів і недорого.

  Антивальгусна взуття

  Ортопедичні устілки: серійні, індивідуальні, що індивідуалізуються

  Ортопедичні устілки, що надаються інтернет-магазину БудОпт, діляться на три основні види, на яких ми зупинимося трохи детальніше для роз'яснень їх якостей і показаннях до застосування.

  Серійні ортопедичні устілки

  Це готові вироби, що випускаються в заводських умовах. Виготовлення такого приладдя відбувається за усередненими ортопедичними показниками (колодці). Для більшої універсальності подібні вироби переважно мають м'яку основу і невелику товщину. Локація метатарзального валика у кожного виробника різна, тому підібрати оптимальний варіант не завжди виходить із першого разу. Серійні каркасні устілки-супінатори забезпечують хорошу амортизацію, анатомічні показники таких устілок максимально наближені до зразка. Але вони не рекомендовані для спортивного взуття в силу своєї жорсткості. діяльності (хірурги, перукарі, продавці, ін.),

 • при вагітності, коли частим явищем є сплощення склепіння стопи,
 • взуття на незручній підошві («балетки», каблук, ін. .),
 • при незначних деформаціях нижніх кінцівок (плоскостопи, порожниста стопа, варус, ін.).

Серійні ортопедичні устілки

Змінити будь-що в конструкції заводських устілок неможливо, що багато хто вважає істотним недоліком, щоправда компенсується доступністю в ціні і можливістю підібрати хороший і відповідний варіант з широкого асортименту моделей.

Індивідуальні устілки

З назви зрозуміло, що такі устілки виготовляються виключно на замовлення під потреби конкретної людини. Вони можуть використовуватися для вирішення та профілактики будь-яких проблем зі стопами, ефективні за заявленою функціональністю.

Устілки, що індивідуалізуються

Цей вид виробу передбачає серійні устілки, які виробляються за новою технологією. Вона передбачає можливість підгону деяких функціональних елементів конструкції під потреби користувача. Тобто це середнє між серійними та індивідуальними ортостельками. Вони також виготовляються за усередненими параметрами, але з висотою склепіння, що регулюється. Підходять для корекції початкових стадій найпоширеніших деформацій.

Кому варто купити ортопедичні устілки?

Здорова стопа — це запорука здорового хребта та вирішення багатьох проблем зі здоров'ям, у тому числі і флебологічних. При неправильному розподілі навантаження страждають усі частини опорно-рухового апарату, а спеціальні устілки для взуття допоможуть вирішити не лише проблему з розподілом, а й корекцією вроджених та набутих патологій. Устілки створюють анатомічно правильні контури стопи, адаптують звичайне взуття до фізіологічної форми ступнів. Це дозволяє підвищити комфортність при ходьбі та тривалому стоянні, зняти втому та больовий синдром, попередити тяжкість, підтримувати нормальний кровообіг. Устілки з жорстким каркасом утримують прогресуючу плоскостопість і стабілізують стан при середньому ступені деформації.

Показання до застосування:

 • поперечна плоскостопість та поздовжня плоскостопість всіх ступенів, у тому числі у дітей;
 • травми стоп, гомілковостопних та колінних суглобів;
 • хірургічні втручання; мозолі, натоптиші, шпори п'ят;
 • вальгусна стопа, «кінська» стопа, діабетична стопа;
 • різна довжина нижніх кінцівок;
 • артроз кульшових, колінних, гомілковостопних суглобів;
 • нестабільність гомілковостопного, колінного суглоба;
 • < li>запалений меніск;
 • варикоз;
 • атеросклероз нижніх кінцівок;
 • остеохондроз, сколіоз;
 • набряклість;
 • < li>синдром хронічної втоми ніг;
 • вагітність;
 • розпластаність передньої частини стопи;

Велику увагу варто приділяти правильному формуванню дитячих стоп. Найкраще коригування піддаються захворювання, виявлені в ранньому віці. Процес відновлення можна починати з 2х-3х років, коли плоскостопість у дітей може намічатися і діагностуватися фахівцями. Також для кожної дитини важливо з профілактичною метою замовити дитячі устілки та взуття з супінаторами, вартість яких на нашому сайті цілком доступна. Незрілість зв'язок та частин опорно-рухового апарату, який остаточно сформується лише до 20-річного віку, часто стають причиною розвитку великої кількості патологій стопи. Серійні ортопедичні дитячі устілки — хороша профілактика, а устілки на замовлення — ефективне лікування, що, до речі, підтверджують численні відгуки радісних батьків по всій Україні.

Індивідуалізовані ортопедичні устілки

Інтернет-каталог БудОпт готовий запропонувати не дешево, але зі знижкою на деякі позиції товарів якісні ортопедичні устілки оптом та в роздріб післяплатою зі складу в Києві та Дніпропетровську.Хочемо звернути вашу увагу також на те, що гарний ортопедичний килимок у дитячій стане відмінним доповненням у плані профілактики та лікування до ортопедичних устілок і плюс до всього є чудовим елементом декору та користі для найменших і дорослих дослідників.

Розгорнути
messenger