0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0,00грн. 

Порошкове фарбуванняПорошкове фарбування

Порошкове фарбування виробів – унікальна технологія, яку використовують як захисне декоративне оздоблення. Застосовується для фарбування будь-яких поверхонь. Надає естетичного вигляду, має тривалий термін служби.

Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)

Сама по собі порошкова фарба є багатокомпонентною системою, що складається з твердих частинок (порошок) і повітря. Порошок – нерозчинна у воді речовина, без характерного запаху та кольору.

Технологія нанесення порошкової полімерної фарби має на увазі покриття ручним або автоматичним методами трибостатичної або електростатичної зарядки. Напилення, залежно від виробничих потужностей, проводиться в прохідних або глухих камерах напилення.

Порошкове фарбування литих дисків повністю відповідає завданням забезпечення захисно-декоративних властивостей колісних дисків.

Сам процес нанесення порошкового покриття складається з трьох рівнів:

  • підготовка до фарбування;
  • безпосередньо фарбування порошковою фарбою;
  • термообробка (оплавлення або полімеризація напилення за строго певної температури).

Переваги такого фарбування в порівнянні з нанесенням рідких матеріалів:

  • Тривалий термін служби. Полімерне покриття витримує вплив довкілля, перепади температур, вплив хімічних речовин та механічні пошкодження.
  • Сировина екологічно чиста, не викликає алергічних реакцій, не сприяє розвитку ракових пухлин, не токсична для дітей. Оскільки процес відбувається у замкнутому просторі, довкілля не забруднюється.
  • Широка кольорова гама.
  • Рівномірне покриття однакового кольору.

Компанія OSPORT надає швидке та якісне порошкове фарбування сталевих (і не тільки) виробів у найкоротші терміни!

messenger