0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0,00грн. 

Шкаралупа для труб ППУ (з пергаміном)


В категорії немає товарів


Будь-яка система трубопроводів потребує ізоляції від агресивної дії довкілля. Шкаралупа для труб, що широко використовується в Україні (Київ, Дніпропетровськ), найбільш ефективно справляється з цим завданням. Пінополіуретанові, базальтові та пінопластові шкаралупи набули найбільшого поширення, маючи оптимальне співвідношення ціни та якості.

4 факти про ізоляцію для труб з пінополіуретану у вигляді шкаралупи

1. Якісно змонтована шкаралупа ппу має найменшу теплопровідність серед усіх ізолюючих систем (0,021 – 0,028 Вт/мК). Для порівняння:  

  • шкаралупа з пінопласту - 0,038 – 0,043 Вт/мК;
  • базальтова – 0,07 Вт/мК.

2. За опалювальний сезон втрати тепла з 1 м2 труби становлять приблизно 22,7 ГДж, тоді як ізоляція шкаралупи знижує цей показник до 1,85 ГДж. З урахуванням зростаючої вартості енергоносіїв у Києві та інших містах (Харків, Дніпропетровськ) утеплювач для труб шкаралупа стає необхідним заходом.

3. Пінополіуретановий утеплювач шкаралупа під дією ультрафіолету починає жовтіти і кришитися. Тому його звичайні види використовуються тільки для ізоляції прихованих трубопроводів. Щоб захистити зовнішнє утеплення труб, шкаралупа додатково облицьовується пергаміном. Цей матеріал на основі картону, просоченого бітумною сумішшю, захищає трубу від:

  • утворення конденсату;
  • дії вологи;
  • механічного руйнування.

До основних переваг такого покриття відносять екологічну безпеку та дешевизну. 

4. Незалежно від матеріалу, з якого виконана шкаралупа (пінополістирол, базальт або пінополіуретан), її слабке місце – стики. Тому при монтажі клей використовують як на поздовжніх, так і на поперечних швах. Для виключення повзучості, конструкцію скріплюють хомутами, стрічками, дротиками тощо.

Таким чином, у нашому інтернет – В магазині зібрані всі матеріали для теплоізоляції трубопроводів. Умови продажу оптом та в роздріб відрізняються, незмінним залишається лише якісний сервіс.

messenger