0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0,00грн. 

Пінополістирол (екструдований)


В категорії немає товарів


Завчасне утеплення житла дозволяє значно заощадити на його опаленні в осінньо-зимовий період. Мешканцями України для цих цілей масово закуповується як звичайний пінопласт, так і його модифікація. пінополістирол, отриманий екструзією. Його більш висока вартість виправдана не тільки нюансами виробництва, а й набором якостей, які на порядок вищі за дешеві аналоги.

Взаємозв'язок властивостей пінополістиролу з технологією його отримання

Для отримання пінополістиролу необхідно лише 2% сировини та 98% звичайного повітря. Цим пояснюється низька вартість утеплювача в порівнянні з іншими матеріалами. Вихідні компоненти завантажуються у формі гранул, які потім спінюються, збільшуючись обсягом. Або у вигляді в'язкої суміші розплавленого полістиролу з активним готовим компонентом. У першому випадку отримують звичайний, а в другому – ndash; екструдований полістирол (ЕППС), який вичавлюється з апарата у вигляді стрічки з постійним перетином. Його склад гомогенніший, а структура осередків герметична. Це позитивно позначається на таких властивостях як:

  • міцність на стиск;
  • гігроскопічність;
  • крихкість плит.
< Тому утеплення пінополістиролом зовнішньої стіни можна проводити без використання гідроізоляції зовні. У разі укладання матеріалу на утрамбований грунт можна заощадити на стяжці, виконавши попереднє вирівнювання поверхні. Також матеріал широко використовується в інверсійних покрівлях поверх шару гідроізолятора, оберігаючи його від дії ультрафіолету.

У зв'язку з тим, що на такий пінополістирол ціна вище, доцільно застосовувати його там, де існує ризик контакту із вологою. В інших випадках можна купити пінополістирол стандартний (ПСБ) та ефективно утеплювати їм різні поверхні. За параметрами теплопровідності, довговічності, пожежної безпеки, легкості та інертності до впливів матеріали практично ідентичні. використовують переважно для зовнішніх будівельних робіт. Всупереч поширеній думці, це пов'язано не з тим, що він горить, а з тим, що при цьому виділяє шкідливі пари, від яких людина може задихнутися. Тому всередині приміщення застосування утеплювача можливе тільки всередині негорючої конструкції підлоги та цоколя цегляної будівлі. Відкриті стики провокують утворення "містків холоду", що негативно позначаються на результаті. Отримана в результаті товщина пінопласту дозволяє тримати температуру вище, ніж точка роси, а значить – уберегти перекриття від дії вологи. Рекомендована густина матеріалу в цьому випадку – 25 кг/см3, нижча неефективна, вища не вигідна.

При утепленні цегляних споруд споруджується «мокрий» фасад, а каркасних будівель – вентильований. Для дерев'яних конструкцій матеріал непридатний, внаслідок паронепроникності, що призводить до утворення грибка та плісняви.

Таким чином, пінополістирол є унікальним утеплювачем за співвідношенням ціни та якості у разі доцільності використання за дотримання технологій. В інтернет-магазинах столиці, Дніпропетровська, Харкова та інших міст представлено широкий асортимент цієї групи товарів. При цьому закупки оптом із доставкою в будь-який регіон країни дозволяють знизити витрати та прискорити термін виконання робіт.

Розгорнути
messenger