0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0,00грн. 

Шкаралупа для труб ППУ (Пінополіуретанова)


В категорії немає товарів


Більше 50% систем централізованого водопостачання та опалення України зазнають теплових втрат за рахунок свого аварійного стану. Головна причина – використання низькоякісних матеріалів для ізоляції чи її відсутність. Якісна шкаралупа для труб здатна продовжити термін служби трубопроводу від 5 до 30 років і заощадити до 70% енергії теплоносія. На її вартість впливає матеріал, внутрішній діаметр і товщина виробу. Яка шкаралупа найкраще підходить для теплоізоляції труб У великих містах (Харків, Дніпропетровськ) утеплювач для труб шкаралупа випускається у вигляді напівциліндрів або сегментів, довжиною до 1 м. При правильному монтажі така конструкція дозволяє краще зберегти трубопровід та підвищити його ефективність. На відміну від рулонної ізоляції, утеплювач шкаралупа не ущільнюється та не провисає з часом. У нашому інтернет-магазині представлені найзатребуваніші варіанти його виконання:

  • базальтові циліндри (на основі мінеральної вати);
  • пінопластові шкаралупи (ППС);
  • утеплювачі на пінополіуретановій основі (ППУ).

Для ізоляції систем холодного водопостачання найчастіше використовується шкаралупа з пінопласту або джгути зі спінених полімерів. Основні переваги – низька ціна та теплопровідність. Єдиний недолік, який має пінополістирол – шкаралупа з нього не витримує температуру вище 60°С. Тому він не використовується для ізоляції теплотрас з високою температурою теплоносія.

Базальтові циліндри, навпаки, здатні витримати температуру до 600°С, але висока гігроскопічність матеріалу накладає суттєві обмеження на сферу застосування. Такий утеплювач вимагає облаштування додаткової гідроізоляції.

Універсальною за своїми характеристиками є шкаралупа ппу, яку можна використовувати повсюдно. Такий утеплювач:

  • витримує діапазон температур від -180°С до +130°С;
  • не потребує додаткової гідро- та пароізоляції;
  • легко і швидко монтується, можна використовувати багаторазово;
  • знижує теплові втрати в 3 – 4 рази;
  • експлуатується близько 30-ти років.

Щоб забезпечити ефективне утеплення труб, шкаралупа монтується з використанням хомутів та спеціального клею. Для захисту від дії ультрафіолетових променів випускають марки з покриттям з фольги, пергаміну, склопластику тощо.

У будь-який населений пункт (Одеса, Київ, Дніпропетровськ) ізоляція шкаралупи доставляється за короткий проміжок часу. При закупівлі оптом умови змінюються на користь покупця та обговорюються під час попередньої консультації.

Розгорнути
messenger