0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0,00грн. 

Виготовлення ПВХ лейбВиготовлення ПВХ лейб, етикеток

Переваги ПВХ фурнітури полягають у її унікальності та можливості не лише прикрашати вироби, а й виступати у ролі функціональних елементів

Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)

Виробництво ПВХ лейб, етикеток


Що таке ПВХ лейби? По суті, це та ж фурнітура, яку ви використовуєте у виробництві, тільки створена за допомогою послідовного лиття. Для її створення застосовуються такі матеріали:

• м'який ПВХ


Переваги такої фурнітури полягають у її унікальності та можливості не лише прикрашати вироби, а й виступати у ролі функціональних елементів. Наприклад, ви можете замовити у нас лейбу з ПВХ, яка буде пришита до готового виробу та створювати ефект унікальності та впізнаваності вашого бренду. Або замовити партію ПВХ бирок для кулера з назвою вашої компанії, що не тільки створить впізнаваність, але в той же час буде служити зручним функціоналом.

Ми можемо зробити для вас будь-яку ПВХ етикетку, яку ви зможете пристрочити навіть на язичок взуття, в шов п'яти або в район кріплення шнурка. Така дрібна деталь не сильно підвищуватиме вартість товару, але при цьому надасть фірмового стилю виробу.
Саме з таких дрібних елементів як ПВХ-лейби та етикетки створюється загальний образ та враження. 


Замовити гумові етикетки можна на нашому сайті або по телефону гарячої лінії. Замовте зворотний дзвінок і ми із задоволенням відповімо на всі питання, що вас цікавлять.
messenger