Турнік настінний
Щоб завжди залишатися у чудовій фізичній формі потрібно небагато: бажання та мінімальний набір інвентарю – турнік настінний, гантелі, скакалка, наприклад. Турник для дому – оптимальний у всіх відносинах вибір. Він дозволяє організовувати ефективні тренування, не займає багато місця, не псує інтер'єр, коштує зовсім недорого. data/article/sports/trenazhery/turnik-dla-doma-na-stenu.jpg" style="width: 900px; height: 600px;" title="Турник для будинку на стіну" />
Сьогодні в асортименті магазинів ви можете вибрати будь-яку з відповідних моделей:
- турник у дверний проріз – найбільш бюджетний, але від цього не менш затребуваний варіант; турнік 3 в 1 з брусами і різним хватом; турник на стіну – популярна модель, може бути кутовий або прямий, відкидний або стаціонарний;
- турник на стелю, якщо настінний турнік з якихось причин не підходить.
Багато асоціюють турнік із суто армійським снарядом. Можливо, це певною мірою і правда, але не все в армії так погано, в чомусь воєнруки розуміються. Насправді проста поперечка, яку можна пристосувати хоч у дверний отвір, хоч на спортивному майданчику здатна багато дати тому, хто серйозно до неї сприйме. Недарма в кожній радянській школі обов'язково був, а в багатьох і зберігся, донині, дитячий турнік і рукохід. відмінні вуличні комплекси для тренувань дітей різного віку.
Перш за все, домашній турнік або вуличний турник – це гарний та дешевий засіб зберегти здоров'я спини та хребта, зміцнити м'язовий корсет, зробити своє тіло максимально підтягнутим, рельєфним та привабливим. Для тренажера турнік розроблено та викладено величезну кількість відео вправ та методик занять, які допоможуть сформувати тіло вашої мрії, а також попередити чимало серйозних захворювань та порушень, пов'язаних зі спиною та всіма її відділами.
- Красива постава . Підкоригувати сутулість, зняти компресійне навантаження з хребців, збільшити міжхребцеві відстані допоможе знайомий усім вис на турніку або шведській стінці. Робити нічого не потрібно – ні крутитися, ні підтягуватися, просто розслабитися і повиснути на перекладині – ефект гарантовано. Болі в спині зникають, кровотік та лімфоток відновлюється, нейтралізуються нервові затискання. Після виконання зістрибувати з турніка не можна, потрібно акуратно опуститися на шкарпетки, інакше різке рух може звести нанівець всі старання. Це лише невелика частина м'язових груп, які можна досконало опрацювати на спортивному комплексі, де є стінка турнік або окремий снаряд.
- Гарний прес, руки і верхня частина спини, грудні м'язи. Для тих, хто прагне ідеалу турнік бруси прес – 3 в 1 стане незамінним помічником. Зручний, компактний і максимально ефективний тренажер для прокачування всіх відділів преса, плечового поясу, рук, грудей. Міцні сухожилля ліктьових суглобів та кисті. Віджимання та підтягування на брусах – оптимальний вибір, як кажуть відгуки бувалих атлетів. /ul>
Відеотренування на турніку
Це далеко не повний перелік користі, яку гарантує турнік, купити який можна у Києві, Дніпрі та будь-якому іншому місті України, нехай навіть б/в, а також завжди є маса пропозицій зі знижкою від перевірених постачальників.
За статистикою заняття на турніку та брусах прискорюють зростання м'язової маси та сприяють приросту витривалості на 30% порівняно з іншими видами активності. Будь-який наддверний, вуличний, міжстінний турнік - ідеальний вибір для бодібілдерів-початківців, він допомагатиме гармонійному розвитку тіла, дозволить побудувати початкову базу сили, обсягу м'язів, витривалості. Для тих, хто переріс тренування з власною вагою, завжди є обтяжувачі у вигляді поясів і жилетів, вони дозволять нарощувати темп занять, досягати нових серйозніших результатів.
Які бувають турніки
На сьогоднішній день Існує кілька варіантів турників для вулиці або для дому. Всі вони досить компактні, надійні та функціональні, трохи відрізняються в характеристиках. Замовляти їх зручно у перевіреному інтернет-магазині, оскільки ціна на аналогічні моделі у звичайних торгових точках, як правило, вища. До того ж вартість оптом завжди обговорюється додатково.
- Турники в отвір. Даний вид кріпиться в відповідний по ширині отвор, часто дверний, і включає кілька варіантів виконання: міждверний турнік, розпірний турнік, розсувний турнік. Такі турніки дуже легко монтувати, вони зовсім не займають місця, але незручні в плані виконання вправ, що вимагають вільного простору над перекладиною.
- Турник на стіну. Даний вид турників, куди входять наддверний турнік, кутовий та бруси, випереджають за функціональністю та надійністю попередню групу. Монтуються у зручному місці до стіни за допомогою анкерних кріплень або кронштейнів. Серед моделей багато знімних і складних конструкцій, які після використання можна зняти і відправити на зберігання, щоб не порушували гармонію інтер'єру. Зручний тим, що кріпиться до стелі і є можливість змінювати проміжок між стелею і поперечиною.
- Знімний турнік. Навісна конструкція, призначена для навішування на шведську стінку.
Який турнік вибрати, залежатиме від цілей і можливостей, як фінансових, так і приміщення, в якому планується встановлювати турнік. Також варто звернути увагу на максимально витримувану турніком вагу, наявність протиковзких накладок на перекладині та гарантії. При покупці краще віддавати перевагу тим магазинам, які практикують оплату післяплатою. Так ви зможете наочно переконатися у якості та відповідності товару заявленим продавцем характеристикам.