Утеплювач, теплоізоляція будинку та квартири
Жителям України та інших європейських країн важко забезпечити нормальний мікроклімат у будинку без доопрацювання його конструкції. Різкі перепади температур та вологості у Києві та інших містах виставили на перший план проблему якісної ізоляції. Важливу роль відіграє утеплювач, закладений усередині стін приміщень та зовні будівлі. На другому місці стоять дах і підлога, а потім – вікна та двері. Останнє питання легко вирішується встановленням енергозберігаючих склопакетів та надійних дверей. А ось як правильно, де і який утеплювач краще використовувати, кожен вирішує по-різному. Види утеплювачів для дому
Будівельні інтернет-магазини пропонують покупцям теплоізоляційні матеріали, які можна розбити на чотири групи:
- вата та її похідні;
- рулонні утеплювачі з пінополіетилену;
- листи з пінопласту, полістиролу тощо .д.;
- нестандартні рішення (тепла штукатурка, пласти з рослинних волокон, рідкі пінопласти).
Перш ніж вибирати кращий утеплювач, необхідно враховувати особливості поверхні, до якої він кріпитиметься і температурні коливання. Якісна теплоізоляція неможлива без урахування точки роси та утворення конденсату. Нескладно купити утеплювач із хорошими характеристиками, складніше ефективно використовувати усі його плюси. Для цього рекомендується вивчити властивості, якими володіє утеплювач, відгуки покупців та рекомендації будівельників. Як і де краще застосувати властивості утеплювачів Найнижчою вартістю володіє мінеральний утеплювач, ціна на який однаково низька як у Дніпропетровську, так і у столиці. Крім ціни, скловата має такі переваги як:
- низька теплопровідність;
- стійкість до дії хімічних агресивних середовищ та високих температур.
До недоліків належать шкідливість, велика товщина утеплювача та необхідність додаткового захисту. Найчастіше Україна утеплювач із вати реалізує оптом для зовнішнього покриття фасадів та покрівель. Монтаж здійснюється з попереднім нанесенням шару гідробар'єру, мінвати, паробар'єру і гіпсокартону або іншого захисту.
Цей універсальний за сумісністю утеплювач Київ використовує для ізоляції цегляних, дерев'яних та бетонних споруд. Крім внутрішніх стін, даху та підлоги, ефективно утеплює підвальні приміщення, басейни, сауни тощо.
Блоки з пінопласту найчастіше використовують для фасадних робіт з утеплення, оскільки вони виділяють небезпечні випаровування. Такий утеплювач Дніпропетровськ та інші міста купують для захисту громадських малобюджетних будівель від холоду. При дотриманні всіх норм і ГОСТів з монтажу, він добре проявляє себе протягом 60 років експлуатації. >
Таким чином, підбираючи ізоляцію, необхідно поєднати такі критерії поверхні та матеріалу:
- для зовнішніх стін – стійкість до агресивних впливів та змін температур;
- для внутрішніх стін та підлоги – мінімальна товщина, нешкідливість, безпека;
- для даху – стійкість до примх навколишнього середовища, легкість, хороша звукоізоляція.
При цьому всі вони повинні мати низьку теплопровідність, довговічність і бути доступними.