Стрічка ущільнювача, демпферна стрічка, дихтунг
Особливості використання демпферної стрічки, ущільнювальної стрічки, дихтунгу
Сучасний асортимент полімерних допоміжних будматеріалів вражає: створено практичних складів, спеціальних технологій, обладнання, які дозволяють отримати хорошу недорогу і, що не маловажно, багатофункціональну витратну сировину для ремонту та будівництва.
Демпферна стрічка, дихтунг та різні варіанти ущільнювальних стрічок — те, без чого сьогодні не обходяться звичні облицювальні та гіпсокартонні конструкції, плаваюча підлога, покрівля, віконні системи та багато інших видів будівельних об'єктів, що здійснюються як своїми руками, так і за допомогою фахівців.
Демпферна стрічка
Влаштування простої або теплої підлоги в квартирах, приватних будинках або офісних приміщеннях при існуючих технологіях і матеріалах не становить особливої складності. Необхідно лише визначитися з варіантом виконання — водяна тепла підлога в будинку або з електричними нагрівальними елементами, що найбільше підходить для багатоповерхового будівництва. Якщо тепла підлога не потрібна, то наливні з пристроєм стяжки з бетону також дозволять значно знизити тепловтрати та підвищити шумоізоляцію.
Демпферна стрічка — її також називають крайова або кромова стрічка — невід'ємний елемент облаштування плаваючої підлоги (для наливної підлоги вона не використовується). Це сучасний піноматеріал з відмінними експлуатаційними характеристиками, який укладається по периметру між стяжкою для теплої підлоги та стіною.
Призначення демпферної стрічки
- Звукоізоляційна підкладка — стрічка перериває шумові хвилі, що поширюються між підлогою та стінами, гасить ударні та інші шуми.
- Термоізоляційна прокладка — руйнує містки холоду, що проходять через суміжні стінові конструкції.
- Компенсаційна прокладка між бетонною основою та стінами або шов між великими залитими масивами. Стрічка компенсує можливі, пов'язані з нестабільністю температурних режимів, розширення залитого шару і запобігає таким чином тріщинам у стяжці і стінах. ). До нашого інтернет-магазину для продажу будівельна демпферна стрічка надходить від постачальника рулонами, у кожному з яких близько 50 м матеріалу. Товщиною буває різною — 2,3,5,8,10 мм, а шириною
12-15 см. Відео монтажу демпферної стрічки
Оптимальний параметр товщини від 5 до 8 мм, він прямо пропорційно залежить від товщини пласта стяжки: чим товстіша стяжка, тим товщіша стрічка. Однак у разі наявних сумнівів і питань, що виникають перед тим, як замовити товар, можете зв'язатися з нашими консультантами для отримання вичерпних відповідей на них.
Дихтунг
Робочі назви — дихтунгсбант, стрічка для профілів гіпсокартону або просто стрічка для гіпсокартону. Жодне сучасне будівництво чи ремонт не обходиться без каркасних конструкцій. Ця напрочуд проста і ефективна технологія дозволяє зводити практичні, надійні вузли та об'єкти, без особливих зусиль та витрат. Однак, перегородки, змонтовані без використання спеціальної стрічки, що ущільнює, притягують і посилюють всі звуки, а також вібрації від прилеглих стін. Для вирішення проблеми, щоб не позбавити системи сухого будівництва головних переваг, при внутрішній та зовнішній обробці приміщень використовують спеціальний матеріал шумоізоляції — дихтунг.
За фізико-хімічними характеристиками — це біла полімерна смуга (зшитий пінополіетилен із осередками закритого типу) товщиною 3 мм, згорнута в рулон. Стандартна довжина стрічки — 30 м. Ширина смуги може змінюватись в межах від 30 до 90 мм. На одну зі сторін нанесений клейовий склад, прихований під антиадгезійну прокладку, і для кріплення стрічки її при монтажі знімають. /article/polietileni/dihtungsband.jpg" style="width: 600px; height: 400px;" />
Основна сфера застосування дихтунгу — місця дотику частин профільної системи зі стінами, стелями, підлогами, стики сендвіч-панелей. Стрічка клеїться до поверхні оцинкованих напрямних гіпсокартонних конструкцій.
Причини застосування дихтунга
- мінімізувати гучність стін та забезпечити відмінну звукоізоляцію;
- зменшити теплопровідність усієї конструкції;< /li>
- компенсувати температурні розширення матеріалів;
- добитися щільного та надійного сполучення матеріалів металоконструкцій.
Особливості матеріалу
- Не гниє.
- Бензостійкий та нафтостійок.
- Не сприйнятливий до грибкових атак.
- Гігієнічно та екологічно безпечний, не викликає алергічних реакцій.
- Має унікальну пароізоляційну складову.
- Не намокає.
- Чудово поглинає шуми та перешкоджає втратам тепла.
- Відрізняється підвищеною зносостійкістю та довговічністю.
- Стійкий до агресивних впливів навколишнього середовища, лугів, кислот.
- Високоеластичний.
Технологія нанесення стрічки проста та інтуїтивно зрозуміла: вона клеїться на металевий профіль перед його фіксацією дюбелями до бетонної. конструкції. Спершу слід очистити поверхню профілю від можливих забруднень. Так адгезія буде повною і надійною, а потім, знявши захисну плівку, прикласти смугу до профілю і притиснути долонею по всій довжині. src="//budopt.ua/image/data/article/polietileni/lenta-uplotnitelnaja-samoklejushhajasja.jpg" style="width: 600px; height: 400px;" />
Це загальна назва великої групи самоклеючих і на клейовій основі стрічок з фізично спіненого або пористого полімерного матеріалу, які виконують ізоляційні та ущільнювальні функції під час проведення будівельних та ремонтних робіт. Залежно від характеристик обраного матеріалу можна забезпечити хороші показники пароізоляції, шумо-, тепло-, звукоізоляції, ущільнити кріпильну систему, покрівельну. В інтернет-магазині «БудОпт» за прийнятною вартістю можна купити ущільнювальні стрічки не тільки у вигляді смуг різної товщини та ширини, адже ще вони бувають у вигляді фігурних виробів, листів, вирубних форм.
Види ущільнювальних стрічок
Про деякі видах таких виробів було сказано — це дихтунг та демпферна стрічка. Крім них є ще цілий ряд подібних матеріалів для різних етапів будівельних робіт: Ущільнювальні стрічки для сендвіч-панелей — міцні гнучкі, легко монтуються. Їх застосування дозволяє ізолювати сендвіч-панелі (покрівельні, тришарові, поелементні зборки) від залізобетонних поверхонь, вирівняти відхилення фасадів по вертикалі та горизонталі.
- Ущільнювачі для покрівлі, без яких, як кажуть відгуки клієнтів, неможливо забезпечити герметичність стиків . Профільні або універсальні ущільнювачі часто поставляються разом з покрівельними матеріалами та використовуються при монтажі профнастилу та металочерепиці. Матеріалом заповнюють усі зазори у фасадних чи покрівельних системах. Особливою популярністю користуються універсальні пінополіуретанові ущільнювачі (ППУ) на основі клейової. Для заповнення ними монтажних швів не потрібні цвяхи чи спеціальний клей. Весь процес максимально простий — за принципом будівельного скотчу. Основними властивостями ППУ є такі важливі показники, як: несприйнятливість до агресивних атмосферних і температурних впливів, висока вентиляційна та паропроникна здатність (матеріал дихає та видаляє вологу, якщо використовувати паро-, тепло-, гідроізоляційні матеріали це призведе до утворення конденсату в зоні контррейки) гниття/корозії), довговічність.
- Бутілкаучукова стрічка — доповнює ряд віконних, будівельних та кабельних герметиків. Її головна функція — гідроізоляція. Використовується для захисту каналізаційних та водопровідних труб, швів віконних конструкцій, різних стиків. Матеріал не можна сказати, що коштує дешево (середня ціна за рулон 200 грн, при купівлі оптом товар відпускається з гарною знижкою), проте краще за інших забезпечує паропроникність, еластичність по всій довжині, двосторонню адгезію. Одним з різновидів бутилкаучукових стрічок є новий рулонний герметик герлен.Він виробляється за запатентованою технологією і має кілька марок, які використовуються для різних цілей: для ущільнення та герметизації віконних систем, для ремонту тріщин на шиферних поверхнях, для ремонту тріщин на металізованих поверхнях автомобільних стиків та ін., область застосування неймовірно широка. ППЕ з алюмінієвою фольгою, пінополіетиленові блок-мати, демпфуючі мати та багато іншого з доставкою по всій Україні зі складу у Києві та Дніпропетровську.