Чохол для вудилищ (вудок)
Доступний та якісний чохол для телескопічних вудилищ потрібен кожному рибалці, який любить комфорт та практичність. Чохол зроблений за сучасними технологіями, не пропускає воду, пісок, захищаючи вміст від пошкоджень.
Функціональний, стильний, практичний чохол для телескопічних вудилищ слід купити тим рибалкам, які цінують свої спорядження і хочуть захистити їх від впливів ззовні: падінь, ударів, вологи і бруду.
Люблю я влітку з вудкою над річкою сидіти
Улюблене заняття для більшості чоловіків – риболовля. Як кажуть: «Поганий день на риболовлі краще, ніж хороший день на роботі». Серед різноманітності рибальських снастей найголовнішим є вудка. Тому, про її збереження потрібно подбати насамперед. Захистити від пошкоджень при транспортуванні та від пилу при зберіганні можна, якщо придбати чохол для вудлищ. На що ж треба звернути увагу, вирішивши купити чохол для вудок? Чохол для вуд: про що треба знати. br /> Вибір чохлів для вудилищ досить різноманітний. Їх можна розділити на три групи:
- м'які;
- напівжорсткі;
- жорсткі.
Зміст вибору чохла для вудлищ у наступному: зручно укласти та переносити; місткий розмір; кілька кишень; міцний матеріал; захист від механічного впливу. Потрібно звертати увагу на такі аспекти:
- матеріал;
- розмір;
- додаткові зручності.
/li>
Матеріал для чохла має бути водонепроникний та міцний. Використовують щільну бавовняну тканину, поліестер, пінополіетилен, шкіркартон. Для внутрішньої підкладки – поліестер та нейлон. У деяких моделях є поролонові прокладки та перегородки. Для надання чохлу жорсткості, по торцях вставляють пластикові каркаси, алюмінієві трубки або роблять щільні шви з шкіркартону. Переважно, якщо використовуються блискавки, а не застібки. Це додатковий захист від потрапляння піску та пилу.
Вибір розміру чохла залежить від довжини вудлища та можливості його розбирати на складові. Максимальну довжину мають коропові чохли для вудилищ.
Чохли для вудок: зручність та комфорт
Чохол поділяється на секції, що дозволяє розміщувати кілька вудилищ. У окремих моделях кожна секція закривається на блискавку. Усередині секцій розміщені кріплення на липучках, фіксатори. Багато чохли призначені для зберігання вудилищ разом з котушками. Вони мають спеціальні опуклості, що дозволяють не знімати котушки. В інших випадках для котушок зроблені спеціальні кишені або відділення.
У чохлах для вудок є багато інших кишень: для рибальського приладдя, стійок, ручки підсаку, триноги і навіть парасольки чи намету.
Інші корисні доповнення:
- наплічний регульований ремінь з м'якою лямкою;
- посилена ручка для перенесення, відцентрована;
- додатковий внутрішній м'який захист та перегородки;
- зовнішні додаткові кріплення;
- посилене дно;
- можливість регулювання об'єму чохла.
Більшість моделей чохлів універсальні, деякі спеціалізовані.
Ціна на чохол стартує з 20$. За бажання, чохол для вудлищ можна зробити своїми руками. Потрібно придбати водонепроникну тканину, пару блискавок, стрічки – липучки та стропи для ручок. Пошиття можна замовити в ательє, але в такому випадку вартість витрат знизиться не набагато. магазин. Онлайн – консультант зможе порадити вам модель, що ідеально підходить вашим запитам. Забрати покупку можна у Києві, Дніпропетровську або замовити доставку по Україні.
Зберігати вудку в чохлі зручно та безпечно. Ця покупка не змусить вас жалкувати.