Базальтові циліндри (базальтова шкаралупа)
В категорії немає товарів
Кліматичні особливості України мають на увазі використання теплоізоляції у житлових будинках, складських приміщеннях та виробничих системах. Як утеплювач для труб широко застосовується пінопласт, базальтові циліндри, спінений пінополіетилен та інші матеріали. Кожен з них має характерний набір властивостей, що зумовлюють його незамінність у певних умовах. . До них відносять шлаковату, скловату та базальтове волокно. Висока вартість останнього пов'язана з витратнішим виробництвом, що забезпечує відповідний ступінь очищення. Тому мінеральна вата для труб порівняно з базальтовою:
- менш теплостійка (витримує максимум 450°С, а базальтовий утеплювач - 700°С); < li>більш чутлива до дії агресивних середовищ;
- крихка, ламка, схильна до дії вібрацій.
Низький ступінь горючості та широкий температурний діапазон дозволяє використовувати базальтове волокно як технічну теплоізоляцію. систем:
- димоходів;
- повітропроводів;
- газопроводів;
- паропроводів;
- теплотрасс високою температурою теплоносія тощо.
За показниками теплопровідності, щільності та довговічності не поступається дорожчим утеплювачам.
Порівняльні тести у Дніпропетровську показали, що в однакових умовах базальтова Шкаралупа експлуатується втричі довше за рулонний утеплювач. Незважаючи на зовнішню працездатність, рулонна ізоляція вже через 5 років потребує заміни внаслідок теплових втрат. Вони виникають через ущільнення у верхній частині труби та провисання, з утворенням зазорів, у нижній. Тому висока ціна виправдовує себе вже через 10 років стабільної експлуатації, навіть не враховуючи можливості повторного використання. параметрів трубопроводу як:
- зовнішній діаметр;
- температура;
- розташування (у приміщенні або на повітрі). ul>
- фланцеве з'єднання з розбіжкою горизонтальних швів;
- скріплення бандажними стрічками (пакувальною або алюмінієвою) та оцинкованими пряжками.
Чим більша і гарячіша труба, тим товщі рекомендована товщина теплоізоляції. У Києві та інших великих містах оптом реалізуються циліндри щільністю від 70 до 100 кг/м3, товщиною 25°; 220 см. Їх монтаж здійснюється в два етапи:
Покупцям найчастіше пропонуються фольговані базальтові циліндри, які коштують вдвічі дорожче, але при цьому скорочують витрати на додаткове захисне покриття. Його роль в асортименті інтернет-магазинів грають кожухи, виконані з металу, склопластику, склотканини та будівельного скотчу. Ці матеріали програють фользі або за більш високою вартістю, або за низькою якістю ізоляції. Таким чином, базальтовий утеплювач для труб, виконаний у вигляді шкаралупи, надійно та надовго захищає їх від промерзання та нецільових втрат тепла.
>