Боксерські рукавички, рукавички для боксу
Відеоурок про те, як вибрати боксерські рукавички
Боксерські рукавички або всі, що потрібно знати про головний товар для боксу
Боксерські рукавички є стандартним екіпіруванням як початківця, так і досвідченого спортсмена, який проводить тренування в залі або бере участь у поєдинку на рингу, тому що основним завданням таких рукавиць є захист в першу чергу. черга рук у спарингу та в другу — від ударів суперника Якщо Ви тільки стаєте на шлях боксера і ще не знаєте, на що звернути увагу перш ніж купити рукавички для боксу, дамо Вам кілька порад.
Як вибрати рукавички для боксу
Для початку визначтеся, в яких умовах снарядні рукавиці використовуватимуться. Наприклад, професійні боксери-важковаговики при проведенні бою застосовують рукавички вагою 20-22 OZ (унцій), що, природно, не підійде новачкам. Для спарингів серед любителів найчастіше використовуються моделі вагою 8 або 10 OZ. Мінімальна вага, яку взагалі мають боксерські рукавички, становить 4 унції — це дитячі рукавиці, які сміливо можна купувати дитині віком до 7 років. Оптимальною вважається вага
Чому унції і що таке OZ?
Як Ви вже здогадалися, OZ — це позначення унцій (одиниця виміру ваги) й у перерахунку звичні грами становить 28,35, тобто 1 OZ = 28,35 грамів. Далекі від боксу люди не знають, що в боксі битки класифікуються не за розміром, що було б звичніше, а за вагою в унціях. Причиною того, що сьогодні рукавички для боксу вибираються саме таким чином, став той факт, що бокс прийшов до нас з Англії, а саме там унції є класичним заходом вимірювання ваги.
Характеристики боксерських рукавичок
< p>Варто звернути Вашу увагу, що при виборі даної спортивної амуніції необхідно завжди звертати увагу на:- Вага, про яку ми писали вище
- Наповнювач рукавичок
- Зовнішній матеріал (пвх, шкірозамінник або шкіра)
- Форму рукавиць
- Застібку
Щодо кольору &mdash ; це індивідуальна перевага кожного спортсмена, на ньому ми не загострюватимемо увагу. Скажімо лише, що в нашому інтернет-магазині можна знайти червоні та чорні, сині та білі, комбіновані та однотонні битки — всі вони хорошої якості і прямо від постачальників, що працюють з такими іменитими виробниками, як Adidas (Адідас), Nike (Найк), Lonsdale (Лонсдейл), Rival (Рівал), Reyvel (Рейвел), Title (Тайтл), Ringside (Рінгсайд) , Everlast (Еверласт), TapOut (ТепАут), Grant (Грант), Boxer (Боксер). Моделі завжди доступні для замовлення за недорогою ціною, а деякі з них йдуть навіть зі знижкою.
Для себе Ви повинні запам'ятати одне важливе правило — боксерські рукавички завжди потрібно міряти на обмотану спеціальним бинтом руку! Безпечними для рук вважаються бинти не менше ніж 3,80 м; якщо будуть менше, вважайте, що кисть вже травмована, оскільки таким не забинтуєш усі пальці. сучасні матеріали, такі як пінополіуретан та пенорезину. Уникайте рукавичок з наповнювачем з вати, оскільки вона в досить короткі терміни звалюється і комкуется, що негативно позначається на тренуваннях — удар хоч і стає жорсткішим, проте з'являється великий ризик травмувати руку. Ще одним недоліком вати можна назвати відсутність пружинистості, натомість цією якістю відрізняються сучасні наповнювачі, про які ми згадали вище.
Тепер поговоримо трохи про матеріал безпосередньо самих рукавиць. Звичайно, найбільш якісними вважаються шкіряні, що позначається на їхній вартості, проте не можна сказати, що вона надхмарна. Можна придбати боксерські рукавички і зі шкірозамінника, що буде дешевшим, проте в перспективі Ви нічого не виграєте, тому що цей матеріал не можна назвати довговічним. Щоправда, варто зазначити, що в шкіряних боксерських рукавичках не варто бити по мішку, тому що наповнювач із піногуми через кілька місяців може вилізти назовні. Настійно не рекомендуємо купувати б/в, бо рукавички — річ суто індивідуальна, а довідку у продавця зі шкірвендиспансеру за весь період користування цим інвентарем Ви навряд чи зможете отримати.
Тепер — про застібку. Як правило, боксерські рукавички мають один із трьох видів фіксації: на липучці, на шнурівці та на гумці. Останній тип, як правило, вибирають дівчата, також така застібка застосовується на дитячих рукавицях. Шнурівка вважається найбільш надійною і зручною для руки, проте мінус її в тому, що самостійно вдягнути такі рукавички неможливо. Оптимально використовувати рукавички для боксу на липучці, так як складнощів з надяганням їх у Вас не виникне. та кікбоксингу, наприклад: боксерські груші та мішки, рукавиці та битки, сертифіковані ФБУ та AIBA. Спортивним секціям ми пропонуємо привабливі умови для придбання товарів оптом для більш якісних тренувань Ваших підопічних. Для того, щоб дізнатися подробиці, зв'яжіться з нами по одному з представлених у шапці сайту телефонів і дуже скоро ми відправимо Вам товар (за бажанням післяплатою) зі складу в Києві або Дніпропетровську по всій Україні.