Боксерські груші, Мішки
Груша для боксу – що це та з чим її їдять
Серйозно захопившись боксом або іншим видом єдиноборств, ви, швидше за все, прийдете до необхідності купувати боксерську грушу. Цей тренувальний снаряд, відомий з давнини, робить спорт більш гуманним – не треба щоразу бити людину, щоб відпрацювати техніку. Слід зазначити, що в наш час використовується ширше поняття «мішок для боксу», що включає в себе снаряди в основному циліндричної та грушоподібної форми.
Боксерська груша для великих і маленьких
Їх поділяють на 3 основні категорії (за вагою):
- Легкі, 5-30 кг – дитяча боксерська груша Наповнення найчастіше ганчіркове, іноді крихта, тирсу. Звичайно, щільність набивання нижча, ніж у дорослих аналогів.
- Середні, 30-60 кг – наповнення крихтою, ганчірками, тирсою. Такий снаряд дозволяє відпрацьовувати широкий спектр ударів руками. Завдяки помірним габаритам і відносно нескладній системі кріплень вони широко використовуються не тільки в залі, а й удома.
- Важкі, 60-110 кг. всередині крихта (гумова або пластикова), тирса. Використовуються в спортзалах, адже їм потрібна потужна система кріплень. Прекрасно підходить для спортсменів-важковаговиків, а також ударів ногами, так як такий мішок важко розгойдати.
Матеріал самого мішка – шкіра, кирза, ПВХ. Широкий вибір матеріалів дозволяє вибрати грушу для боксу за прийнятною ціною. В Україні діє низка інтернет-магазинів, що реалізують оптом різні моделі боксерських мішків. Традиційно широкий вибір надають інтернет-магазини Києва та Дніпропетровська.
Особливі види мішка боксерського – для справжніх поціновувачів
У наш час спортивні магазини представляють боксерські мішки спеціалізованих форм, що враховують особливості техніки різних єдиноборств. Серед професіоналів особливою популярністю користуються:
- Мішок для підлоги – укріплений на платформі, заповненій піском або водою (водоналивний мішок), можливе регулювання по висоті. Формою і зазвичай імітує людський торс.
- Мішок боксерський аперкот – середній по масі, горизонтально підвішений циліндр.
- Пневматична груша для боксу. Наповнення – балон з повітрям. Служить для відпрацювання різкості удару та зв'язок із ухилами.
Існує кілька варіантів кріплення таких груш, кожен з яких дозволяє відпрацювати певні навички:
- На пружинному штирі – підлогова або компактна настільна, робота на точність та ухили;
- Швидкісна груша – підвішена на платформі, виробляє швидкісну витривалість;
- На розтяжках – для точності та швидкості удару.
На закінчення хочеться нагадати, що спорт передбачає дотримання техніки безпеки. Тому, якщо ваша дівчина раптом заявляє «піду, куплю грушу боксерську», слід, як мінімум, запропонувати їй спільні тренування. З міркувань безпеки…