Шведська стінка, спортивний куточок для дітей
Дерев'яні сходи - шведська стінка з турником та навісними елементами: мотузковими сходами та канатом. Тренажер підходить для щоденних домашніх занять спортом дорослим та дітям.




Перша шведська стінка від українського виробника для дітей віком від 2-х років, яку ви можете використовувати як усередині приміщення, так і на вулиці. І причин для цього чимало: відмінний спосіб залучити малюка до світу спорту, чудова можливість розвиватися фізично, дізнаватися про навколишній світ і при цьому отримувати позитивні емоції.
Спортивний комплекс Атлет-1 складається зі шведських сходів із кріпленням на стіну, вбудованого турніку та навісних гімнастичних ручок. Набір дозволяє тренуватися в домашніх умовах та підтримувати хорошу фізичну форму.
Спортивний комплекс Атлет-2 розроблений для фізичних тренувань у квартирі або на дачі та складається зі шведської стінки з турніком та навісними гімнастичними ручками.
Шведська стінка №5 з турником, брусами та лавкою для преса замінює спортивний комплекс та дозволяє зручно тренуватися вдома дорослим та дітям
Шведська стінка №6 із розпірним кріпленням розроблена для домашніх тренувань, що зміцнюють здоров'я. У комплекті - лава для преса та турнік-бруси.
Шведська стінка ELIT BruStyle, виготовлена з металу, може доповнюватись турником, брусами та лавкою для преса.
Шведська стінка ELIT BruStyle має міцну металеву конструцію з пластиковим покриттям перемичок. Доповнення у вигляді турніку, брусів, лави для преса дозволяють виконати комплекси вправ.
Розширена комплектація шведської стінки додатковими аксесуарами дає змогу ефективно займатися спортом у домашніх умовах.
Шведська стінка №3 комплектується спортивними снарядами для дорослих та дітей.
Шведська стінка №4 Преміум комплектується брусами, лавкою для преса, стійкою під штангу, що дозволяє ефективно займатися спортом у домашніх умовах.
Формуємо спортивний куточок для дітей зі шведської стінки
Шведська стінка вже не один десяток років вважається найпопулярнішим типом спортивних меблів для дітей, який легко можна встановити своїми руками в квартирі. У пошані у споживача така конструкція через її багатофункціональність, адже дитяча стінка — відмінний варіант для органічного фізичного розвитку організму, що росте. Як вибрати спортивні меблі, на чому загострити увагу і які стінки найбільш популярні серед споживачів сьогодні, ви дізнаєтеся з цієї статті.
Навіщо потрібна шведська стінка? " src="//budopt.ua/image/data/article/sports/trenazhery/shvedskaja-stenka.jpg" style="width: 900px; height: 600px;" />
Для того щоб зняти всі заперечення у покупця, потрібно пояснити якісні характеристики товару, який він купує. Деякі батьки вважають, що спортивна стінка не є доцільною для дітей і краще придбати розвиваючі іграшки, наприклад. Якщо ви все ще роздумуєте над тим, чи купити в дитячу стінку, то раціональним тут зважитиме все «за» та «проти» такої покупки, після чого вже приймати остаточне рішення.
Переваги шведської стінки
- Багатофункціональний тренажер, який природно розвиває фізичні здібності дитини;
- Має компактні розміри (певні моделі) і займає мало місця в квартирі, будинку, так як кріпиться безпосередньо на стіну, а різні комплектуючі елементи у вигляді турніка, кілець та іншого за бажанням завжди можна зняти; Вправи на шведській стінці розвивають у дітей спритність, координацію рухів, позитивно впливають на швидкість реакції та гнучкість. Про приголомшливий вплив на кровообіг і дихальну систему і говорити не доводиться; Габарити стінки дозволяють займатися спортом всій родині, тільки для цих цілей підбирається конструкція з великим ваговим функціоналом. Погодьтеся, добрий варіант почати стежити за своєю формою — дорослі зможуть виконувати оздоровчі комплекси вправ для спини, «витягнути» хребці та надати тонус м'язам тіла — та бути авторитетним прикладом для дитини. Плюс до всього подібні заняття є відмінною профілактикою захворювань хребта як у батьків, так і у їхніх чад; сімейний бюджет від цього придбання не постраждає.
Відео домашнього тренування для дітей на шведській стінці
Основні Недоліки шведської стінки
- Незважаючи на високу ефективність стінки для організму, що росте, все ж за певних умов заняття на ній можуть бути травмонебезпечними. Дітям не рекомендується балуватися на сходах, а заняття мають проходити під чуйним контролем дорослих. Ризик впасти з турніку або сходів високий, тому потрібно буде витратитися на придбання гімнастичного мату, який амортизуватиме падіння та мінімізуватиме травматизм;
- Гімнастична стінка не підходить для тренування малюків. Така конструкція оптимальна для дітей віком від 4-5 років. Снаряд повинен використовуватися, коли у дитини розвинений хапальний рефлекс і вона усвідомлює, де знаходиться. Іноді слід і в пізнішому віці встановлювати стінку.
Незважаючи на це, цілком очевидно, що користі від шведської стінки достатньо, тому давайте визначимося з моделлю стінки та матеріалом, щоб цей снаряд міг радувати ваше чадо в його кімнаті.
Які бувають шведські стінки: підбираємо під свій будинок
Шведські стінки за своєю конструкцією різноманітні: є компактні моделі для маленьких приміщень, є габаритні снаряди, які можуть замінити тренування в тренажерному залі.
І в питанні вибору даного снаряда немає нічого складного — виходити потрібно з параметрів кімнати, куди встановлюватиметься стінка: вони бувають різними по ширині та висоті, тому ви завжди зможете легко знайти адаптований варіант саме під вашу квартиру. Отже, розповімо про основні типи шведської стінки , які відрізняються в першу чергу за формою:
- I-подібна стінка — найпростіша та компактна конструкція. Вона складається з двох стійок і поперечини, яку можна фіксувати як враспор, так і на стінку. Але до такої конструкції навісне спорядження не прикріпиш (кільця, наприклад), тому дана модель більше підійде для підлітків та дорослих, які займаються силовими видами спорту;
- Г-подібна стінка — популярна модель снаряда, оскільки вона передбачає наявність верхньої поперечини, турніку або додаткову секцію з декількома перекладинами. Така конструкція дозволяє фіксувати на ній додаткові снаряди (кільця, боксерські груші і навіть гойдалки для малюків);
- Т-подібний снаряд схожий на попередню модель, але має два «рукоходи», які кріпляться паралельно один одному. Такий комплекс розрахований на двох дітей. Єдиний аспект: для встановлення такої стінки потрібен додатковий простір, тому що до стіни її не приставиш; П-подібна модель — це повноцінний стаціонарний спортивний куточок, який передбачає виконання вправ різної спрямованості. Такі моделі можуть бути оснащені лавкою для преса, брусами і т.д. >Яка стінка краще: з дерева чи металу?
Зазвичай шведські спортивні стінки бувають як металевими, так і дерев'яними. Обидва ці матеріали мають свої переваги та недоліки, які ми розпишемо нижче, і на якому саме зупинити батькам вибір — вирішувати їм. Давайте спершу розглянемо дерев'яні конструкції.
Переваги дерев'яної шведської стінки
- Дерево приємно на дотик і естетично виглядає в інтер'єрі;
- Дитячі долоні на дерев'яних сходах не пітніють, відповідно, ризик падіння або зісковзування мінімальний;
- Дерево адаптується під кімнатну температуру (не буває холодним на відміну від металу, який має властивість остигати);
- Цей матеріал більш комфортний для молодших дітей, оскільки випадкові удари об стінку з дерева легше переносяться.
Недоліки дерев'яної спортивної стінки
- При виборі дерев'яної стінки потрібно враховувати вагу дитини. Іноді конструкції не розраховані на велику вагу або кріплення лави для преса. Цей матеріал не є зносостійким і не міцним при впливі на нього додаткової ваги;
- При неправильній обробці дерева діти можуть загнати скалку. Цей момент можна уникнути, вибираючи перевірені торгові марки або відполіровавши поверхню дерева своїми руками; Дерево вбирає вологу, тому така конструкція в будинку з підвищеною вологістю прослужить не більше 5 років. h3>Особливості металевої стінки
- Стінка з металу практично не має знесення. Великий плюс снаряда — він «дорослітиме» з вашим малюком. Метал — довговічний матеріал. Якщо господарі не занапастить його корозією (наприклад, винесуть у гараж, забудуть на вулиці тощо), то така стінка не має терміну придатності в принципі;
- Метал може витримати велику вагу, тому фіксація додаткових снарядів безпечна. Можна запросто встановити підлогові конструкції та метал це витримає;
- Представлений матеріал невибагливий у догляді, витримує будь-яку температуру, не залежить від вологості повітря.
Недоліки металевої спортивної стінки
- Метал ковзає в руках. Піднімаючись по стінці з вологими долоньками, малюк може впасти. Тінейджерам у цьому плані простіше — їх рухи вже скоординовані, чого не скажеш про молодше покоління;
- Це холодний матеріал, тому в процесі занять іноді діти відчувають дискомфорт та холод у руках та ногах;
- Удар про таку конструкцію більше Якщо ви все ще сумніваєтеся який саме купити спортивний куточок для будинку своєму малюкові, звертайтеся за допомогою до менеджерів нашого інтернет-магазину, які з радістю допоможуть вам визначитися з вибором і замовити саме те, що підходить вам найбільше. Посилку можемо відправити як після передоплати, так і післяплатою по всій Україні зі складу в Києві та Дніпропетровську (тут можливий самовивіз).
Незважаючи на доступність ціни, для покупців оптом діє приємна система знижок, з якою вас ознайомить менеджер під час здійснення замовлення — співробітництво з найкращими постачальниками дає можливість нам радувати своїх клієнтів привабливими бонусами.