Обтяжувачі для ніг, рук, жилет
Відео 1. Як вибрати обтяжувачі
Відео 2. Найкращі вправи з обтяжувачами
Постійні відвідувачі спортзалів знають, що, певного моменту, звичайні навантаження, які отримуються в результаті фізичних вправ, стають малоефективними. Підсилити їх і отримати максимальний результат допоможуть спеціальні утяжелители, що застосовуються в процесі занять. Як за допомогою утруднювачів зробити тренування результативнішим?
Обтяжувачі купити можна для застосування для занять у тренажерному залі та під час повсякденних справ, забезпечуючи організму додаткове навантаження. Незважаючи на простоту ускладнювачі допомагають:
- зробити спортивні тренування ефективніше
- підвищити м'язовий тонус
- збільшити витривалість організму
- знизити вагу
Існує декілька видів обтяжувачів:
- універсальні
- для рук
- для ніг >
- жилет обтяжувач
- пояс обтяжувач
Ускладнювачі мають анатомічний дизайн і не сковують рухи під час занять. Обтяжувачі застосовуються в процесі тренувань, звичайних вправ для схуднення або розминки:
- біг
- стрибки на скакалці
- вільне боксування
- фітнес
Є два способи виготовлення обтяжувачів:
- насипні
- пластинчасті
Насипні обважувачі являють собою виготовлений чохол, який насипається необхідну кількість піску, солі, металевої стружки або іншого матеріалу. Такі пристрої легко виготовити своїми руками. Пластинчасті обтяжувачі представлені у вигляді кишеньок, нашитих на спеціальну основу, в які вставляють потрібну кількість металевих пластинок. Є можливість створювати необхідну для тренувань вагу обтяжувача. Основа обтяжувачів виготовляється з тканини, трикотажу або прогумованого матеріалу. Як правило, тканинні насипні обважнювачі найдешевший варіант, але менш довговічний. Утяжелители для рук цілком можуть замінити звичайні гантелі. Вони бувають у вигляді:
- манжетів
- браслетів
- рукавичок
- кистьових обтяжувачів
- м'ячів обтяжувачів
Манжети та браслети мають липучки для фіксації. Вага одного обтяжувача трохи більше 2,5 кг. Впливають на м'язи плечей, рук і спини.
Рукавички бувають:
- для боксу
- для бігу
Їх застосовують для посилення витривалості та швидкості удару у бійців. Вага може бути від 1,5 до 12 кг. Кістові обважнювачі або одягаються на кисті або беруться до рук. Другий варіант виготовлений для зручного охоплення рукою і має отвір для великого пальця. М'ячі-обтяжувачі мають спеціальні знімні ручки - фіксатори, які не дають їм вислизати.
Обважнювачі для ніг і не тільки
Обважнювачі для ніг мають посилений вплив на м'язи стегон і сідниць. Вантажі для ніг мають м'яке покриття, можливість змінювати об'єм охоплення для щільного прилягання та міцні липучки для фіксації. Вага обтяжувачів на ноги від 0,5 до 2 кг. Більшість таких моделей носять універсальний характер.
Пояс або жилет – обтяжувач рекомендується носити під час пробіжки, катання на лижах чи ковзанах. Здебільшого їх застосовують у спорті. Вони збільшують навантаження на м'язи живота, поперек і весь організм в цілому, підвищують його витривалість. Використовувати обтяжувачі потрібно обережно, щоб уникнути травм. Вагу обтяжувачів змінювати поступово, додаючи по 0,5 кг на тиждень, підбираючи необхідне та допустиме навантаження. Не можна носити постійно. Не рекомендується їх використання, поки у дітей не сформована хрящова тканина, тобто починати можна з 12 – 14 років. Вартість покупки обтяжувачів через інтернет –; магазин буде трохи менше через те, що багато цін знижено до оптових. Замовлення доставляється до Києва, Дніпропетровська та інших міст України.