0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0,00грн. 

Чи ефективні недорогі гантелі у вправах для схуднення?

Чи ефективні недорогі гантелі у вправах для схуднення?

Ефективність гантелі як снаряда для схуднення викликає сумнів у багатьох жінок і чоловіків, а даремно! Цей дивовижний, простий і, головне, доступний спортінвентар, адже купити його може кожен охочий, бо недорого, має чудовий потенціал для всіх, хто бажає скинути зайві кілограми і повернути своєму тілу недостатній тонус.

Гантелі для схуднення

Тут у тематичному каталозі нашого інтернет-магазину ви можете вибрати відповідні гантелі якщо не готові для лікнепу. А тим, хто вирішив залишитися та отримати інформацію, розповімо про ефективність гантелей у тренуваннях на схуднення.

Гантелі тільки для качків

Помилки людей щодо гантелей ґрунтуються на їхній асоціації з гірями або < a href="//budopt.ua/sporttovary/ganteli/shtangi/" target="_blank" title="Штанги для тренувань">штангами, які використовують у своїх тренуваннях великі мускулисті хлопці. Робота з великою вільною вагою для жінок може призвести до сильного перекачування рук, ніг, а за наявності зайвої ваги заняття з гантелями зроблять силует ще важчим, — так думають деякі непоінформовані. Однак це докорінно неправильно і гантелі є універсальним силовим снарядом.

Цей спортивний інвентар ідеально підходить для домашніх тренувань та продається за зовсім невеликі гроші у будь-якому спортивному магазині. З їх допомогою можна досягти ідеальної лінії плечей і рук, що дуже складно зробити іншими видами занять, прибрати боки, живіт. Для чоловіків гантелі є надійним союзником, коли поставлено завдання надати тілу привабливої рельєфності, а при необхідності наростити потрібну кількість м'язової маси.

Сказаним вище хочеться наголосити, що гантелі чудово підходять як для збільшення м'язового об'єму та сили, так і для зменшення жирової тканини — для кожної мети є свій комплекс вправ або система тренінгу; Саме в цьому полягає універсальність гантелей. Навіть найдешевші моделі допоможуть прибрати набридлі складки в проблемних місцях без шкоди вродженій витонченості.

Відео тренування з гантелями для дівчат

Навпаки, деякі жінки зазначають, що жести і загалом поведінка їх стають більш жіночними та витонченими, ніж до занять із вільними вагами. Будь-яку фігуру, незважаючи на відправну точку, можна зробити ідеальною - супер атлетичною у чоловіків і сексуальною мега у жінок. З цими скромними силовими помічниками ви можете стати предметом захоплення для всіх оточуючих.

Вправи з гантелями для схуднення

Перейдемо від слів до справи, щоб ви особисто змогли переконатися в ефективності гантелей при роботі з покращення тілесних форм, і вартість інвентарю в цьому питанні не відіграє жодної ролі. Подані вправи однаково результативні для реалізації як удома, так і у спортивному залі. Ми підібрали спеціально ті з них, що мають найточнішу спрямованість на опрацювання особливо важливих для дівчат зон — талії, живота, рук.

Для схуднення рук, витонченості плечей

Досить проста і ефективна вправа «метелик» — жінки його дуже люблять, оскільки воно допомагає зробити гарними не лише верхні кінцівки з плечовим поясом, а й груди. Виконується стоячи на твердій рівній підлозі, ноги - стійко, приблизно на ширині двох стоп, руки витягнуті вперед з гантелями. Руки розводяться убік, а потім зводяться разом - повторіть 10-16 разів. Амплітуду можна регулювати.

Вправа Метелик з гантелями

Для схуднення боків та талії

Для всіх, хто відчайдушно бореться з відкладеннями на талії та боках, рекомендовано нахили з гантелями. Особливістю вправи є швидкість його виконання - кожне повторення має відбуватися якомога повільніше. Виберіть зручне надійне положення - стоячи, ступні на ширині плечей, одну руку з гантелей притулити до протилежного їй стегна, а іншу, теж з гантелей, опустити вздовж тулуба. Виконувати нахил у бік руки, що знаходиться на стегні, при цьому другу руку заводити за голову. Потрібно добре тягнутися за прямою рукою, намагатись спину не сутулити, м'язи преса підтягнути. Виконувати 10-16 разів, змінюючи бік нахилу. При регулярному виконанні результат буде помітним через 20-30 днів.

Для схуднення живота та сідниць

Для цих часто найпроблемніших ділянок тіла існує не один комплекс дієвих вправ з гантелями, який з них вибрати- Вирішує кожен для себе. Одними з найпопулярніших є присідання з обтяженням та випади. При виконанні слід стежити, щоб м'язовий корсет преса був напружений, а дихання не збивалося. Взагалі гантели для схуднення живота дають більш тривалий і видимий результат, ніж монотонне прокачування преса.

Ще одна хороша вправа, що діє косі м'язи, а також м'язи верхньої та нижньої частини преса, — сидячи на своєму килимці для тренувань, ступні на підлозі, ноги зігнуті в колінах, руки з гантелями зігнуті в ліктях перед грудьми, спину не сутулити. Виконувати повороти корпусу ліворуч-праворуч, важливо при повороті — видих, при поверненні вдих.

Як схуднути з гантелями: кілька порад

Гантелі для схуднення вдома

Для того, щоб вправи для схуднення із залученням гантелей давали очікуваний результат, необхідно дотримуватися певної методики їх виконання:

  • Тренуватися систематично і не рідше 3 разів на тиждень;
  • Перед роботою з гантелями обов'язкова програма, що розігріває, на вибір: велотренажер, біг, доріжка — 5-10 хвилин;
  • Після роботи з гантелями (25-35 хвилин) для отримання належного ефекту обов'язкова дихальна гімнастика або розтяжка.

Також не забувайте пити маленькими ковтками просту негазовану воду під час занять для заповнення водного балансу в організмі, розбавляйте фітнес-заняття різними типами кардіонавантаження та обов'язково отримуйте задоволення від процесу — тоді успіх гарантований!


messenger