Шейкер для харчування, спортивна пляшка для води
Відео 1. Який шейкер вибрати?
Шейкер спортивний та пляшка для спорту
У сучасному світі не можна обійтися без обговорень тем спорту, правильного харчування, спортивних добавок. Тому, напевно, всі чули про такі спортивні аксесуари, як шейкер, пляшка для спорту. Здавалося б, це те саме. Проте ні. Вони мають дуже різне призначення. Шейкер - це спеціальна ємність для приготування коктейлів у формі склянки, що закривається. Так як більшість спортивних добавок випускається у вигляді порошків, змішувати їх зручно саме в шейкері. Завдяки широкому шийку протеїн або інша добавка не розсипається. А спортивні пляшки у свою чергу призначені для простого зберігання рідин. У них суміш згортатиметься грудочками, якщо добре не перемішати, прилипне до стінок. Чому це малоймовірно в шейкері, тому що всередині нього знаходиться пластмасова сітка або металева сітчаста кулька. Головне їхнє завдання є змішування порошкової суміші з будь-якою рідиною (вода, молоко тощо). Це невеликий, але важливий момент, що допомагає уникнути появи грудочок та залишків суміші на стінках шейкера. Виходячи з цього, чи не у кожної людини, яка займається спортом, є шейкер або спорт пляшка для води.
Рис 1. Шейкер
Спортивна пляшка для води або шейкер, як вибрати?
Якщо спортивна пляшка для води, за великим рахунком, вибирається по дизайну, то з шейкером все трохи складніше. Цей нехитрий пристрій потрібно мати для того, щоб приготувати і транспортувати поживний або енергетичний коктейль. Шейкери бувають трьох видів:
-
Американський.
-
Європейський.
-
Для спортивного харчування.
Говорити ми будемо, звичайно ж, про шейкер для спортивного харчування. В основному використовується шейкер для протеїнових коктейлів, високовуглеводних сумішей (гейнери) та енергетичних (тонізуючий) напоїв.
За кількістю камер, шейкери поділяються на три види:
-
двокамерний шейкер. Перша камера призначена для зберігання рідини, а друга для порошку (до неї можна покласти протеїн, гейнер, креатин і т.д). Тому додатково пляшечка для води вам не потрібна.
-
трьохкамерний шейкер. Перша камера для рідини, друга для порошку і третя для капсул, яка також розділена на чотири частини.
-
чотирикамерний шейкер. Крім трьох камер є додатковий відсік. У ньому, наприклад, можна зберігати амінокислоти в таблетках. Також шейкер для спорту відрізняється за матеріалом, з якого він виготовлений. Зокрема:
-
Шейкер із безпечного пластику. “Безпечний” означає, що шейкер для протеїну, кератину тощо не має ніяких запахів, випарів. Виготовляється з якісної харчової пластмаси, що не завдає шкоди здоров'ю. Пластмасова пляшка для протеїну - найбільш популярний вид ємності для змішування спортивних добавок.
-
Силіконовий шейкер. Також, безпечний матеріал.
-
Залізний шейкер. Менш поширені, однак у надійності перевершують пластмасові. Сталевий шейкер складніше роздавити, якщо ненароком сіли на спортивну сумку або з силою впустили на підлогу. Якщо ще більш детально, то шейкери мають різний об'єм і форму. Декілька приміток до вибору:
-
У випадку, коли ви приймаєте тільки протеїнові коктейлі, то вам підійде пляшечка для протеїну на 500 мл, адже порції такої добавки невеликі.
li> -
Якщо до протеїнових коктейлів ви вживаєте гейнери або креатин для збільшення м'язової маси, тоді необхідний шейкер на 700 мл, оскільки білково-вуглеводні суміші більші, ніж протеїнові.
< li>
Шейкери часто мають форму склянки, яку можна транспортувати з собою.
-
-
За формою, як і питна пляшка вибирається індивідуально. Однак, в першу чергу, обов'язково спортивний гурток має бути з мірною шкалою. Щоб у майбутньому не виникли проблеми з обчисленням обсягу суміші.
-
-
Готуючи білковий коктейль не рекомендується використовувати надто гарячу або холодну воду, оскільки білок може згорнутися, у результаті утворюються грудочки.
-
Як використовувати спортивний шейкер?
Особливого догляду спортивний гурток не вимагає. Усього те, чи варто помити після використання і протерти сухою серветкою. Бажано після миття не закручувати, а дати можливість провітритися та висохнути. Інакше це обіцяє появі плісняви та різних бактерій. Слідкуйте за послідовністю додавання сумішей. Якщо спочатку висипати порошок, а потім залити водою, то швидше за все з'являться грудочки, що злиплися. Так буде значно важче досягти однорідної маси. Тому спочатку заливається води, а потім додавайте порошок. Не можна використовувати газовану воду для приготування сумішей. Готовий коктейль зберігається трохи більше двох годин. Шейкер, пляшка для фітнесу, спорту змінюється приблизно раз на півроку. Завдяки цьому ви уникнете значного зносу і розмноження багатьох бактерій. помічником, де б ви не були.
Шейкер - доступний та економний варіант для приготування спортивних сумішей. Так вам не потрібно витрачатися на міксери.
Легкість у використанні. Коктейль можна приготувати вдома, в залі, та й узагалі, де завгодно. Оскільки додатковий посуд не потрібен.
Рис 2. Види шейкерів
Магазини спортивного харчування
На ринку представлено безліч спортивних товарів та вибір шейкерів величезний. Наш інтернет-магазин, у свою чергу, також пропонує великий вибір спортивних пристроїв. В OSPORT ви можете купити шейкер для спортивного харчування зі зручною кришкою, потрібного об'єму, абсолютно герметичний та комфортний. Шейкер для спортивних сумішей можна замовити до різних міст України: Дніпро, Київ, Харків та інші.