0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0,00грн. 

Як вибрати підкладку під ламінат

Як вибрати підкладку під ламінат

 Серед великого вибору підлогових покриттів, мабуть найпопулярніший - це ламінат. Великий асортимент, гарна якість та прийнятна ціна. Але укладання ламінату без підкладки під нього – це гроші на вітер.

Саме від підкладки залежить його зовнішній вигляд, термін експлуатації, звукоізоляція, теплоізоляція і взагалі міцність покриття.

Укладання підкладки під ламінат

Фото 1. Укладання підкладки під ламінат.

У чому сенс підкладки під ламінат

Підкладка під ламінат виконує такі функції:

  1. Вирівнювання нерівної статі.
  2. Забезпечення вологостійкості - гідроізоляція.
  3. Звуко- та шумоізоляції.
  4. Теплоізоляція.

Виходячи з цього, підбирається підкладка, а точніше матеріал, з якого її виробляють, що забезпечує перераховані характеристики.

Матеріали для підкладок, плюси та мінуси

Розглянемо основні матеріали, що використовуються для підкладки під ламінат.

Підкладка із пробки

Підкладку з пробки роблять у кількох варіантах. Наприклад, використовуючи наповнювачі з гуми, бітуму або просто пробкове полотно.  А також використовується технологія пресування коркової крихти.

Відмінний звукоізолятор та утеплювач, але поступається за технічними параметрами гідроізоляція. Наприклад, Ізолон (спінений поліетилен) у кілька разів стійкіший до вологи. Другий мінус - дорожнеча пробки.

Але якщо Ви вирішили використовувати пробковий матеріал як підкладку під ламінат, то рекомендуємо придбати з гумовим наповнювачем, якщо в приміщенні підвищена вологість або пробкове полотно, яке краще укладати на поліетиленову плівку.

Підкладка із спіненого поліетилену Ізолон

Спінений поліетилен - це універсальний матеріал нового покоління, який виробляють із звичайного поліетилену методом газоспінення під високим тиском. Виділяють зшитий поліетилен (ППЕ) і не зшитий (НПЕ). Зшитий матеріал поділяється на хімічно зшитий та фізично, саме такий матеріал застосовується для виробництва ізоляційних матеріалів, таких як підкладка під ламінат, у тому числі.

Структура не сшитого полиэтилена НПЭ и сшитого ППЭ

Фото 2. Структура не зшитого поліетилену НПЕ та зшитого ППЕ.

Зшитий фізичним способом, наприклад, ІЗОЛОН 500, має поперечно-пов'язану молекулярну структуру, що в рази збільшує довговічність і міцність матеріалу, його гідро-, тепло- і шумоізоляційні характеристики.

Ізолон 500, один із сучасних матеріалів, який відповідає всім вимогам для використання його як підкладка під ламінат. Оптимальна товщина для підкладки Ізолону 500 – це 4 мм.

Можна побачити у продажу фольгований ізолон, його можна використовувати для підкладки під ламінат, якщо Ви монтуєте систему "тепла підлога" з підігрівом. В іншому випадку, використовуйте просто Ізолон 500 товщиною 4мм.

 Про не зшитий пінополіетилен (НПЕ) можна відзначити, що він  поширений переважно для пакувальних матеріалів, його структура не дозволяє використовувати для підкладки підлоги. Рекомендуємо прочитати статтю "Як не втратити гроші вибираючи спінений поліетилен"

Спінений поліпропілен (ЕРР)

Непоганий ізоляційний матеріал, вологостійкий, але не має достатньої шумоізоляції і не витримує великих статичних навантажень. Тому товщина підлоги з підкладкою з поліпропілену може бути неоднорідна. Характеристики поліпропілену залежать від щільності, його виробляють із щільністю від 20 до 80 кг/м3

Пінополістирол (ЕРS)

Фото 3. Приклади підкладки з пінополістиролу.

Екструзійний пінополістирол широко застосовується в різних сферах життя.

Його висока міцність є головною перевагою. Пінополістирол використовують не толяк ізоляційний матеріал, але іноді і як будівельний матеріал для різних конструкцій, залежно від марки, що випускається, і товщини матеріалу.

Він нерідко використовується як підкладка під ламінат, прийнятна марка для підлоги - Ізополіна.

Ізополін - хороша підкладка під ламінат, лінолеум та ковролін.

Але його не можна використовувати при монтажі підлоги, де передбачається застосування клейових основ, майте на увазі.

Хвойна підкладка

Матеріал виробляють із хвойних порід дерева. Підкладка з нього добре вирівнює нерівності, теплоізолює. Але така підкладка вважається пожежонебезпечною. Великий плюс - екологічно чистий матеріал, недорогий.

Примеры пробковой и хвойной подложки


Фото 4. Приклади коркової та хвойної підкладки.

Наш рейтинг найкращих підкладок під ламінат.

На основі нашого досвіду та відгуків покупців, ми склали такий міні-рейтинг найкращих матеріалів для підкладки під ламінат. Ми не претендуємо на думку в останній інстанції. Отже:

  1. Ізолон 500.
  2. Ізополін (пінополістирол).
  3. Підкладка із пробки (виробництво Португалії).
  4. Хвойна підкладка.
  5. Підкладка з поліпропілену.

Ми виходили із співвідношення ціни та якості, тому переміг ІЗОЛОН 500!

ІЗОЛОН 500

Докладніше про переможця. Ізолон 500 відноситься до спінених поліетиленів з фізично "пошитою" молекулярною структурою. Його виробляють із щільністю від 20 до 250 кг/м3, товщиною від 0,8 до 50 мм.

Ізолон 500 випускається з одним або двостороннім фольгуванням або, як ще варіант, з нанесенням клейової основи.  Відмінно зарекомендував себе у вологому середовищі, надійний гідро- та пароізолятор. Навіть захищає від радіації, як засвідчили лабораторні дослідження. Що немало важливо - знижує втрати теплового випромінювання поверхні, що відбиває, що може відчутно знизити споживання електроенергії.

Підкладка під ламінат ізолон 500

Фото 5. Підкладка під ламінат Ізолона 500.

Так само він екологічно безпечний, довговічний, не піддається гниття і простий у роботі. Ізолон 500 - це той випадок, коли вся ізоляція присутня в комплексі одночасно: гідроізоляція , теплоізоляція, шумоізоляція. Що і необхідно для підкладки під ламінат.

Вибір за Вами!

 

Відео: як правильно укладати підкладку під ламінат Ізолон 500

+38 (098) 609-53-93, +38 (093) 246-22-24


messenger