0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0,00грн. 

Вправи з гантелями для схуднення: купи для дому - станеш кращим

Вправи з гантелями для схуднення: купи для дому - станеш кращим

Зайва вага — велика проблема, навіть якщо це всього кілька кілограмів вище за норму. Окрім естетичних та психологічних проблем, це пряма загроза здоров'ю та одна з причин скорочення тривалості життя. Тому схуднення — найпопулярніший тренд у сучасному суспільстві. Одні з цією метою сідають на виснажливі дієти, інші звертаються до пластичної хірургії, а треті йдуть до спортзалу. Вони роблять правильніше всіх. Дієти шкодять здоров'ю, їхня результативність має короткий термін. Ціна на відкачування жиру висока, а сама процедура загрожує серйозними ускладненнями. А ось заняття фізичними вправами, крім користі для організму, жодних негативних наслідків не дають, проте дозволяють якісно схуднути без ймовірності повернення зайвої ваги.

Навіщо потрібні гантелі для схуднення

Гантелі для схуднення

Виконувати вправи для схуднення можна вдома, у спортивному залі, на свіжому повітрі — у парку чи спортивному майданчику, у будь-який зручний час та практично без особливих фінансових витрат. Але, щоб ці тренування були більш ефективними і швидше дали потрібний результат, потрібно купити куплю гантелі у магазині чи через інтернет. Це недорого, а користь від домашніх занять буде значно вищою.

Зі свого боку ми пропонуємо вам комплекс вправ із гантелями для схуднення живота та інших частин тіла. У більшості ці вправи універсальні: для жінок і для чоловіків, але є й спеціальні заняття тільки для дівчат, що буде вказано окремо. Для початку треба брати легкі гантелі - в 1-2 кг, але зі зміцненням м'язів їх вага можна поступово збільшувати - до 5-7 і навіть 10 кг. Найпростіше купити набір гантелей для фітнесу різної ваги. Наш інтернет магазин пропонує їх дешево — за ціною виробника, без торгових та посередницьких накруток.

Вправи з гантелями - види та результат

Вправи з гантелями для красивого бюста

 1. Станьте рівно, ноги на ширині плечей. Візьміть одну гантель двома руками, витягніть їх перед собою, а потім 15 разів зігніть, прикладаючи гантель до грудей.
 2. Стійка така ж. Дві руки з гантелями розвести убік, а потім їх перехрестити, не згинаючи рук у ліктях. Повторити 10 разів.
 3. Ляжте на килимок або лаву. Коліна зігніть. Розведіть руки з гантелями убік, потім підніміть їх над собою. Бажано повторити 10 разів, але якщо руки втомилися, краще припинити, щоб не випустити снаряд на себе.

Вправи для рук

Вправа для рук з гантелями

 1. Встаньте у стійку на ширину плечей. Руки з гантелями опустіть вниз, потім повільно згинаючи в ліктях, піднімайте їх паралельно до підлоги. Ця вправа ефективна для схуднення рук і підтягування шкіри на плечах, що провисла.
 2. Ноги поставте широко, коліна трохи зігніть, нахилиться на 45 градусів. Руки з гантелями опустіть, потім розведіть їх убік. Повторіть 10-15 разів.

Вправи для гарної талії

 1. Ляжте на спину, ноги випряміть, руки з гантелями розведіть убік. Потім повільно піднімайте руки і ноги, щоб гантелі доторкнулися до колін. Повторювати 10-12 разів.
 2. Станьте у стійку на ширину плечей. Одну руку підніміть нагору, другу опустіть вниз. Робіть нахили, заводячи нижню руку за спину.

Вправи для сідниць та стегон

 1. Розставте ноги широко, сядьте, нахилиться трохи вперед, руки з гантелями вільно опустіть, а ногами по черзі робіть плавні бічні випади. Повторення 10-15 разів на кожну сторону. Це дуже ефективна вправа для схуднення боків
 2. Станьте в стійку, напівзігнуті ноги трохи ширші за таз. Руки з гантелями опустити. Потім робити нахили вперед із рівною спиною, щоб гантелі опускалися нижче колін.
 3. Ноги на ширину плечей, руки з гантелями опустити з боків. Присідати треба так, щоб стегна стали паралельно підлозі, при цьому руки треба витягнути перед собою. Зафіксувати таку позу на 2-3 секунди, а тому повернутися до початкового положення. Повторення 7-10 разів.

Вправа для струнких ніжок

 1. Станьте у стійку, злегка розсунувши ноги. Руки опущені вздовж боків. Повільно присідати і підводитися, не рухаючи руками. Повтор до 20 разів.
 2. Вправа не для новачків: лежачи на животі, затисніть гантель (не більше 2 кг) між ступнями та згинайте їх у колінах, піднімаючи гантель. Почніть із 5 повторень, довівши їх кількість до 20.

Загальні поради

Всі вправи для схуднення треба робити не різко, кожну вправу треба починати з 5-7 повторень, тільки через 5-6 днів виходячи на рекомендовану кількість. Для початківців оптимальна вага гантелей — 1 кг, збільшувати навантаження можна лише через 2 тижні регулярних занять. Перед тим, як взяти в руки гантелі, треба виконати гімнастику, що розігріває, а також, спробувати зробити ті ж вправи без гантелі.


messenger