0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0,00грн. 

Правильний вибір килимка для фітнесу та спорту – гарантія успішного тренування.

Правильний вибір килимка для фітнесу та спорту – гарантія успішного тренування.

Навіщо потрібен килимок (каремат)?

 

Багато новачків і не здогадуються, навіщо насправді потрібен килимок для фітнесу. І часто свій перший килимок вибирають за кольором або малюнком. Не стверджуватимемо, що від правильного вибору якогось килимка залежить аж половина успіху, але й применшувати роль правильного обладнання не варто.  На твердій поверхні займатися не просто незручно, а й дискомфортно і навіть небезпечно.

Основне завдання килимка для занять спортом – захистити хребет, коліна, долоні, стопи та голову від можливих травм та хворобливих відчуттів. Також Каремат захищає від холодної статі, що дуже важливо в холодну пору року.

 

На що ж насамперед варто звернути увагу при виборі килимка для занять спортом?

 

Як вибрати правильний килимок для фітнесу

 

Килимки можуть бути різних розмірів, товщини і м'якості. Стандартна довжина килимків для спорту – 180 см, проте зустрічаються і довший (200-220 см). Щоб визначити потрібну довжину килимка, просто: зріст +10 см. А для динамічних практик рекомендують додавати 20-30 см. Звичайна ширина – 50-60 см.

 

Достатня товщина килимка для спортивного залу чи будинку – 5-6 мм. А для занять на вулиці варто брати потовсті мати – 8-16 мм.

 

Пам'ятаємо, що чим щільніше і товщі наш килимок, тим тепліше і зручніше займатиметься спортом.

 

 

І тепер ми переходимо до вибору матеріалу.

 

Вибираємо матеріал килимка

 

Залежно від матеріалу виготовлення спортивні килимки бувають різними за ціною та якістю.  Ось 3 основних види:

 

1. Синтетика, ПВХ (або полівінілхлорид)  

Недорогі синтетичні килимки для спорту сьогодні дуже популярні. Насамперед, вони гігієнічні, не бояться агресивних впливів довкілля та їх нескладно утримувати в чистоті. Все це завдяки особливій поверхні із закритими порами. Такі килимки міцні, термін їхньої служби - до 2 років при правильному догляді. Основний недолік синтетичних килимків – ковзання. Тобто, при виконанні, наприклад, махів ногами, інших розгонистих і різких вправ, а також випадів або скручування килимки з ПВХ можуть "їздити" по підлозі.

Цей недолік практично відсутній у набагато якісніших синтетичних килимках європейського виробництва. За рахунок підвищеного зчеплення зі статтю заняття на них вважаються безпечнішими.

   

 

2. Термопластик-еластомер (ТПЕ або Thermal Plastic Elastomer)

Найголовніше, на що звертаємо увагу: килимок для йоги та  фітнесу з термопластику-еластомеру набагато м'якше і еластичніше, а також легше, ніж килимок із ПВХ. До того ж термопластик-еластомер – гіпоалергенний матеріал, оскільки при його виробництві не використовується така речовина, як хлор. Основні переваги килимка з ТПЕ: він не ковзає, добре тримає форму, не вигоряє, досить приємний на дотик і добре вбирає піт. Такий килимок довговічніший і служить для занять спортом до 5 років. Килимки з термопластика-еластомеру ідеально підходять. для фітнесу, пілатесу та йоги. 

.   

3. натуральні (бавовна, каучук, гума, пінополіетилен)

Натуральні килимки для фітнесу зазвичай вибирають професіонали і ті, хто налаштований на інтенсивні заняття . Екологічний натуральний мат для фітнесу, наприклад, каучуковий або з гуми з додаванням джуту, не електризується і не ковзає. Щільний, комфортний, він підходить для інтенсивних занять і. холод від підлоги практично не пропускає. До недоліків натуральних матів для фітнесу відносять їх високу вартість та вагу.

До складу килимків для спорту з натуральних матеріалів можуть входити також натуральна бавовна, шерсть, натуральний латекс, поліуретан, пінополіуретан, спінений поліетилен,

style="width: 400px; height: 400px;">Килимки для фітнесу, спорту та туризму Ізолон

 

Де придбати хороший килимок

 

Хороший спортивний килимок можна купити в нашому інтернет-магазині.
Зверніть увагу на наявність сертифіката. Це дасть гарантію, що килимок не виділятиме токсичні речовини і прослужить довго.

 

  

 

І, нарешті, щоб килимок вірно служив довгі роки, його треба як слід доглядати.

 

Правильно доглядаємо килимок

Щоб килимок для занять спортом прослужив довше, його слід доглядати правильно. Для цього дотримуйтесь кількох нескладних правил:

  • займайтеся без взуття
  • НІКОЛИ не прайте свій килимок у пральній машині (хоча деякі роблять виняток для килимків із ПВХ та спінених поліетиленів)
  • протирайте поверхню вологою ганчіркою, змоченою чистою водою без використання миючих засобів. Миючі засоби вбираються і роблять килимок ковзним.
  • сушіть лише у розгорнутому стані, бажано на свіжому повітрі
  • зберігайте рулоном (у згорнутому вигляді), стежте, щоб килимок не перегинався

Успішних тренувань!

+38 (098) 609-53-93, +38 (066) 698-97-94, +38 (093) 246-22-24


messenger