0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0,00грн. 

Чим відрізняються дитячі гантелі від звичайних

Чим відрізняються дитячі гантелі від звичайних

Широко відомо, що «неправильні» заняття спортом можуть завдати більше шкоди, ніж користі. Саме тому важливо не лише грамотно підійти до питання режиму та навантаження, а й вибору спортивного інвентарю. Особливо це актуально при виборі спортивного спорядження для дітей. Є кілька нюансів, які обов'язково варто враховувати під час виборів інвентарю. Краще, звичайно, перед початком тренувань порадитися з лікарем чи досвідченим дитячим тренером через те, що подібні заходи здатні не лише зробити заняття ефективнішими, а й убережуть від заподіяння непоправної шкоди. Зараз давайте поговоримо про гантелі.

дитячі гантелі для дитини

Відмінність дитячих гантелей від «дорослих»

Вправи з ними допомагають зміцнити поставу, підтримати опорно-руховий апарат та покращити стан м'язової маси. Але які гантелі слід придбати? Якщо ви думаєте, що дитячі гантелі відрізняються від дорослих лише вагою, то Ви помиляєтесь. І, ось чому:

  • Матеріал виготовлення – типовий для даного спортивного інвентарю: пластику, вінілу, каучуку. Дуже популярні порожнисті гантелі, які можна наповнити піском або будь-якою іншою сипучою масою, що неймовірно зручно, тому що можна самостійно регулювати їхню вагу.
  • Різноманітність колірного рішення — найчастіше вправи з гантелями відбуваються в ігровій формі. А для того, щоб якнайбільше зацікавити дитину та залучити до тренувального процесу, снаряд виконують у різних колірних варіантах — яскраві та барвисті, вони самі спонукають дитину фізично розвиватися.
  • Екологічність та безпека для здоров'я дитини — пластмасові гантелі гарної якості виробляються без використання алергенних барвників, адже відповідальний виробник добре знає, що імунна система дитини тільки формується і про неї важливо подбати.

Особливості дитячих спортивних занять

Фахівці не рекомендують розпочинати заняття з гантелями до досягнення дітьми шкільного віку. Це пов'язано з тим, що до 7-8 років усі складові опорно-рухового апарату активно формуються і ростуть, а зайве чи неправильне фізичне навантаження може лише нашкодити і навіть завдати непоправної шкоди здоров'ю дитини.

Відеозарядка для дітей із гантелями

В ідеалі вага снаряда має становити 10% від ваги малюка, але краще починати з невеликої маси - 250 грам буде цілком достатньо. При продовженні занять, звичайно, необхідно збільшувати навантаження, проте слідкуйте за тим, щоб загальна вага не перевищувала 1 кг. Найкраще придбати набір гантелей вагою по 0,5 кг кожна.

Своїм клієнтам ми часто радимо купувати набір гантелі не лише для занять вдома, а й окремий комплект для занять у дитячому садку. Таким чином, батьки малюка можуть самостійно контролювати та регулювати фізичне навантаження та бути впевненими в тому, що здоров'я малюка у повній безпеці.

Пам'ятайте, що кожне заняття має починатися з розминки — м'язи та суглоби дуже важливо належним чином «розігріти» перед виконанням основного комплексу вправ. Заняття має проводитися за таким принципом: для виконання вправ вага гантелей дітям підбирається такою, щоб кожна вправа була виконана легко і без зусиль, але водночас технічно правильно.

Де можна купити дитячі гантелі?

< /p>

Купити відповідний набір гантелей для занять з дитиною завжди можна в нашому інтернет-магазині: кваліфіковані консультанти допоможуть підібрати ідеально модель, розібратися в тонкощах використання інвентарю, а також по необхідності розкажуть про умови доставки/оплати товару. Представлені в нашому каталозі дитячі гантелі — це якісний, зручний та недорогий спосіб зміцнити здоров'я вашої дитини, а також сформувати у неї гарну та правильну.


messenger