0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0,00грн. 

Як правильно вибрати обруч

Як правильно вибрати обруч

Обруч як тренажер для схуднення існує ще з давніх-давен. Історичні факти свідчать, що його використовували активно жінки у Стародавньому Єгипті. Також чоловіки поправляли своє фізичне здоров'я за допомогою обруча. В наш час, цей тренажер набув високої популярності і інтенсивно використовується у фітнес-залах та й удома. Про те, як вибрати хороший обруч, розповімо далі.

Як вибрати обруч

Який обруч ефективніший за важкий чи легкий: який вибрати

Прийнявши важливе для себе рішення скинути зайву вагу та візуально покращити свої форми, будь-яка жінка шукає інформацію про те, який обруч найкраще підібрати. І перше питання, яке вимагає відповіді це: «Який тренажер ефективніший: важкий чи легкий?» Відповідь однозначна: і той, і той ефективні, але мають кілька відмінних моментів у впливі на тіло, а саме:

Важкий обруч (металевий або з обтяжувачами всередині)

Легкий обруч (пластмасовий, масажний, металевий полегшений)

Слід використовувати на треноване, спортивне тіло, інакше можуть залишитися синці на животі, стегнах та боках.

Підходить для новачків. Спалює не лише калорії, а й тренує серцево-судинну систему.

Швидкий помічник у формуванні осиної талії. Ефективно бореться із проявом целюліту.

Надає масажну дію і моментально спалює калорії за рахунок того, що легкий обруч розкрутити складніше, ніж тяжкий та активно утримувати його положення. Енерговитрат іде набагато більше. Відмінне кардіотренування.

Важкі обручі з великим діаметром не слід купувати любителям спорту. Ними можуть користуватися лише професійні спортсмени з добрими фізичними даними.

Масажує внутрішні органи, м'яко впливаючи на роботу ШКТ.

Відеоради щодо вибору обруча

З вагою обручів все зрозуміло, тепер потрібно визначитися, які види обручів існують, і вибрати той, який необхідний саме вам.

Гімнастичний обруч

Зазвичай такі хула-хупи легкі і робляться з пластмаси або металу. Найчастіше це алюміній. Слід зазначити, що алюмінієві обручі більш довговічні, ніж пластмасові. Підходять для початківців та маленьких дітей.

Складний обруч

Виробники намагаються щоразу чимось здивувати споживача. І це їм вдається. Складні обручі - лідери продажів, але з великим "але". Суть таких обручів у тому, що їх можна розбирати на запчастини. Вони легко транспортуються, не займають багато місця в квартирі, але, на жаль, недолік деяких моделей у тому, що кільця під час занять можуть розлетітися в різні боки через неякісний фіксатор. Тому підбирати складний обруч потрібно ретельно.

Магнітний обруч

Спеціально розроблений хула-хуп впливає на внутрішні органи та насичує клітини тіла киснем. Має седативний, зміцнюючий, протизапальний ефект. Але тут також краще вибирати хорошу фірму. Наприклад, як ОнХіл.

Масажний обруч< /p>

Масажний обруч

Такі хула-хупи мають широкий діаметр кільця або потовщену форму мають для кращого масажного ефекту. Зазвичай такі обручі мають відступи або кульки з внутрішньої сторони. Вони ефективно проробляють як косі м'язи живота (важкодоступні місця), і стегна, сідниці. Масажний обруч для середньостатистичної жінки ідеальний: і целюліт прибере, і шкіру в тонус приведе, і зайві сантиметри з боків видалить.

 Електронні обручі

Такі хула-хупи мають вбудований мікропроцесор, який може вирахувати кількість втрачених калорій. Обруч розраховує калорії залежно від оборотів та його інтенсивності. Таким чином, «розумний обруч» можна налаштувати на певну програму, яка розрахує, скільки обертів необхідно зробити для втрати ваги. Один мінус цього снаряда: він не вираховує зростання і вагу.

На що звернути увагу при виборі обруча

Хула-хуп

Якщо ви вже визначилися з тим, що купуватимете обруч для схуднення, вам варто врахувати кілька моментів, щоб купити дійсно хороший та якісний снаряд:

  • Вага обруча. Дітям краще вибирати вагу трохи більше 1 кг. Дорослим новачкам 1-1,5 кг. на треноване тіло від 1,5-2 кг. Понад 2 кг слід купувати спортсменам.
  • Діаметр обруча. Чим більший діаметр обруча, тим більше сил вам доведеться прикладати. Ідеальним розміром вважається той тренажер, який притулившись до живота, досягає нижньої частини стегна.
  • Функціональність виробу. Якщо ви постійно у відрядженнях або багато часу присвячуєте роботі в офісі, вибирайте складний обруч.
  • Інтенсивність занять. Якщо людина довго займається спортом, вона поступово збільшує навантаження. Те саме стосується і обруча. Якщо ви відчуваєте, що обруч вам крутити легко і невимушено, міняйте на важчий чи специфічніший.

Який би обруч ви не обрали, пам'ятайте, що займатися спортом потрібно поступово. Не навантажуйте своє тіло інтенсивними тренуваннями одразу. Достатньо почати крутити обруч з 5-7 хвилин двічі на день, а потім збільшувати інтервал.


messenger