0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0,00грн. 

Атлетичний пояс: чим відрізняється вузький від широкого?

Атлетичний пояс: чим відрізняється вузький від широкого?

Спортсмени, які працюють з великими вагами, ризикують свою спину. Різні поштовхи, ривки, тяги, присідання зі штангою та інші вправи створюють колосальне компресійне навантаження на хребці поперекового відділу, тобто здавлюють їх. Розвинені м'язи-стабілізатори корпусу перешкоджають травмуванню спини, проте вони теж потребують підтримки. Тоді на допомогу приходять атлетичні пояси атлетичні пояси.

Чим відрізняється широкий атлетичний пояс від вузького

Широкий атлетичний пояс

Чи потрібний взагалі цей елемент екіпірування для спини? Безперечно, так. Він підтримує м'язи-стабілізатори та допомагає створити додатковий внутрішньочеревний тиск. Це робить корпус стійкішим і дозволяє йому прийняти велике навантаження з мінімальним ризиком для хребта.

Спортсмени використовують два типи поясів. Який вибрати: широкий чи вузький? Все залежить від виду спорту:

  • Для пауерліфтингу (широкий). Він має однакову ширину по всій довжині близько 10 см. Матеріал масивний, важкий і щільний. Якісний атлетичний ремінь коштує досить дорого. Виріб допомагає тримати спину рівно і не нахилятися вперед при виконанні присідань чи станової тяги – вправ, які уособлюють пауерліфтинг. Пояс відмінно утримує м'язи очеревини та забезпечує потрібний тиск.
  • Для важкої атлетики, бодібілдингу. Такий спортивний пояс широкий у спині та вузький спереду. Така будова дозволяє підтримувати хребет і не перешкоджає нахилам уперед.

Для фітнесу в домашніх умовах такий аксесуар навряд чи згодиться. Його найчастіше бажають купити професійні спортсмени, які досягли певних успіхів та беруть участь у змаганнях.

Коли потрібний атлетичний пояс? Критерії вибору

Синтетичний атлетичний пояс

Для жінок і чоловіків використання поясу раціональне у випадках, коли травмовано спину і є необхідність швидкого нарощування м'язової маси, що потребує роботи з більшими вагами. Якщо ви тривалий час займалися з поясом, відмовлятися від нього треба поступово. При цьому варто тренуватися з легкою вагою та поступово підвищувати навантаження.

Вибір поясу в Україні — справа нескладна, оскільки асортимент є досить широким. Проте треба орієнтуватися на кілька показників:

  • Якість матеріалу. Найдешевші пояси – синтетичні. Вони мають одну застібку на липучці. У такому ремені можна працювати з невеликими вагами. Середню цінову категорію представляють зразки зі шкірозамінника, найкращі пояси з натуральної шкіри. Вони хоч і дорогі, але характеризуються високою міцністю та довговічністю.
  • Розміри. Довжину та ширину вибирайте, виходячи з особистих параметрів: вашого виду спорту та кола талії. Беріть такий розмір, щоб був невеликий запас на випадок, якщо ви видужаєте або схуднете. У нашому інтернет-магазині є як M, так і XXXL пояс.
  • Гнучкість, довговічність. Якісний ремінь має добре згинатися, щоб згодом по ньому не пішли тріщини. Найдовше вам прослужить пояс, зроблений з кількох шарів шкіри та прошитий зигзагом.
  • Виробник. Беріть екіпірування від відомої торгової марки, наприклад, Ironman, Vamp, Jet Sport. Всесвітньо відомі виробники завжди стежать якість свого товару. Україна також пропонує непогані зразки — вітчизняний виробник Onhillsport випускає гідні ремені та бандажі.

Шкіряний ремінь для тренувань

Перед покупкою вивчіть відгуки реальних людей. Вони розкажуть, які плюси та мінуси атлетичних поясів виявилися під час експлуатації.

У нашому інтернет-магазині є й інші товари: післяопераційний та бандажний пояс, що підтримує пояс, пояс для пупкової грижі тощо. У наявності всі розміри та кольори (чорний, білий, рожевий і не тільки). Якщо вам потрібно замовити товар з доставкою до Києва, Одеси, Донецька, Дніпропетровська та Харкова, сміливо звертайтесь до нас!


messenger